تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - مطالب مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی یکی از وسایلی است که توانسته است در همین مدت کوتاهی که وارد صنایع مختلف شود تغییرات بسیار شکگرفی را ایجاد کند، از پرینترهای سه بعدی می توان برای کارهای بسیار زیادی در طراحی و تولید بهره برد در ادامه همراه با فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه باشید تا در مورد پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا برای شما بیشتر بگوییم.
استفاده از پرینترهای سه بعدی در دنیای امروز تغییرات بسیار شگرفی را در حوزه های مختلف ایجاد کرده است. انواع مختلفی از این پرینترهای سه بعدی در بازار وجود دارد که هریک دارای قیمت متفاوتی هستند، تفاوت قیمت این پرینترها به نوع کاربرد آن و اندازه آن بستگی زیادی دارد. محصولات بسیار زیادی با استفاده از چاپگرهای سه بعدی طراحی و تولید شده اند، محصولاتی که شاید در گذشته ساخت آن ها بسیار سخت و هزینه تولید تمام شده آن ها بسیار زیاد بوده است.سالانه نمایشگاه های بسیار زیادی پیرامون چاپ و صنعت قالب سازی برگزار می شود و هدف آن آشنا شدن و نزدیک تر کردن این وسیله با صنایع و علوم دیگر است. تحقیقات و هزینه بسیاری هم از نظر زیرساختی بر روی این پرینترهای سه بعدی و هم بر روی کاربرد آن در صنایع مختلف صورت پذیرفته است. نتایج بسیار مثبتی  از تحقیقات بدست آمده است که از سرعت تغییرات مثبت در آن ها می توان یاد کرد.برای مثال از چاپگرهای سه بعدی در علوم مختلف مانند علوم فضایی و پزشکی استفاده می شود، در پزشکی و دندانپزشکی از آن برای ساخت انواع پروتزها با کیفیت بالا استفاده کرد. پروتزهای که نسبت به گذشته از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند.

پرینترهای سه بعدی در دنیای امروز 


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 22 مرداد 1397
نظرات()       

در این بخش از وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی قصد داریم تا در مورد تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی برای شما بیشتر بگوییم. محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا تکنیک بیوپلاستی سه بعدی جدیدی را تولید می کنند که ساختارهای سه بعدی از بافت های زنده را تولید می کند و می تواند برای کسانی که دارای سوختگی شدید- مشکلات اندام و سرطان هستند مفید باشد.متد لیزر بر اساس روش بیوپراسینگ در دانشگاه ( UBC’s Okanagan campus) توسعه داده شده است .تکنولوژی جدید چاپ بر روی کاغذ لیزری با دوزندگی نامیده می شود و شامل یک دیود لیزری ارزان قیمت است که ساختار ها را از مواد هیدروژل بیولوژیکی سازگار می کند.در ادامه با وب سایت xprinter3d همراه باشید تا درباره تاثیر پرینترهای سه بعدی و اخبار حوزه بایوپرینت برای شما بگوییم.

  • آخرین ویرایش:دوشنبه 15 مرداد 1397
نظرات()       
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها