تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - مطالب آبان 1396
سه شنبه 16 آبان 1396  02:11 ب.ظ

استفاده از پرینترهای سه بعدی توانسته است تاثیر زیادی بر روی دانش خود ایجاد کند، امروزه ما شاهد محصولات بسیار زیادی در حوزه های مختلف هستیم که با استفاده از این محصول تهیه شده است، در ادامه با وبلاگ اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه همراه باشید تا در مورد این وسیله اطلاعات بهتری را کسب کنید.تا در مورد نگه داری تخصصی از فلامنت  و کاربردها پرینترهای سه بعدی بیشتر بدانید.

Printdry, یک شرکت چاپ سه بعدی در کانادا , یک کمپین kickstarter را برای محفظه ی جدید printdry رشته خود را راه اندازی کرده است. ظروف رشته ای که برای حفظ رطوبت خود از خشکی و رطوبت حفظ می شود , بسته های شش تایی اش را به قیمت 48 دلار می گیرد.در ادامه با مقاله خبری همراه باشید تا نگه داری اصولی از فیلامنت را برای شما بیان کنیم.

اگر شما سازنده ای هستید که به چاپ fdm3d تکیه می کند , شانس خوبی وجود دارد که شما از مشکلات رشته هایی که رطوبت خراب کرده است بدانید.حباب های چاپ شده و لایه های متناقض , نشانه ی کیفیت پایین هستند. همه ی اینها چیزهایی هستند که نمی خواهید پس از ساعت ها انتظار برای بخشی که چاپ می شود مشاهده کنید.

اگر شما راه حل dly را برای حفظ رشته های خود از رطوبت را پیدا کرده اید یا قبلا در سیستم تجاری برای ذخیره رشته ها سرمایه گذاری کرده اید , لازم نیست که آن را بخوانید.

اما برای کسانی که هنوز به دنبال راهی برای مقابله با خشکی plaوabs خود هستند شرکت printdry ادعا می کند که راه حل را پیدا کرده است.خوانندگان ممکن است شرکت کانادایی را از یک کنفرانس kickstarter سال گذشته به یاد بیاورند که دارای یک دستگاه جدید برای خشک کردن رشته چاپ 3d است.Printdry رشته خشک کن, aptly نامیده می شود , که قیمت این دستگاه 99 دلار است و از سیستم های گرمایش و تهویه همزمان برای تبخیر و حذف رطوبت از رشته ها استفاده می کند.  • آخرین ویرایش:یکشنبه 7 آبان 1396
نظرات()       

استفاده از پرینترهای سه بعدی می تواند تاثیرات بسیار زیادی را بر روی بازار دارداما نکته ای که برای خرید این دستگاه وجود دارد بسیار مهم است بر اساس این که چاپگر مدل ها را چگونه می سازد تکنولوژی های مختلفی درعوض جهت پرینتر سه آینده حیات دارد که در هر یک ماده مورد استفاده، هزینه خرید، دقت، سرعت پرینت و بی مر چیز های دیگر متفاوت خواهد بود. بهتر است که انواع دستگاه چاپ رایانه ای سه مستقبل را قبل از خرید بشناسید و نوع تکنولوژی مورد نظرتان را بهتر انتخاب کنید. فقره سبب این کار فقط باید روی شکل زیر کلیک کنید ما در صنعت بازارچه تکنولوژی های پرینت سه بعدی را درعوض جهت شما جمع آوری کرده ایم.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به مهم ترین نکات خرید پرینترهای سه بعدی بپردازییم.

چاپگرهای سه بعدی


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()       

آینده صنعت پرینترهای سه بعدی به شکلی زیادی تغییر کرده است ، ما شاهد تغییرات بسیار زیادی در صنایع مختلف بوده ایم اما آینده این پرینترهای سه بعدی خواهد بود که بر پرینترهای سه بعدی تاثیر می گذارد.اطلاعات هندسی سه‌بعدی که به‌وسیله‌ی اسکنر سه‌بعدی فرستاده شده، به رایانه‌ی چاپگر این توانایی را می‌دهد که خود را سامان دهی کرده و ذنوب خود را حك واصلاح کند. سپس رایانه می‌تواند شیوه چاپ را دیسیپلین کرده و تصمیم بگیرد که برای چاپ جسم موردنظر لزوم به كاربرد از چه موادی دارد، به‌عنوان‌مثال یک تخته‌مدار.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی بپردازییم.

چاپگرهای سه بعدی

همچنین کاربر می‌تواند بخشی تخصصی را به دستگاه داده تا به شیء در حال چاپ افزایش شود، و رایانه آن‌قدر باهوش است که متد چاپ را در اطراف آن انثی ادامه داده تا آن را به کار انتهایی هم دستی دهد.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()       

تغییرات بسیار زیادی در حوزه صنایع جدید رخ داده است، به طوری که ما شاهد تحول در نوع و روش تولید محصولات شده است در دوره رو به رشد صنعت پرینتر سه مستقبل ،قیمت چاپگرها، به شكلی یكنواخت درحال نقصان خفت بوده و احتمالاتی جدید را برای داشتن دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی درخانه و با هزینه مناسب،فراهم آورده است. دستگاههای كه زمانی هزینه آنها بیش از 5 هزار دلار بود،اكنون با كاستی بسیاری مواجه شده و این اجازه را به كاربران می دهد كه از نمونه های دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی با قیمت مناسب و همنشین به صرفه در پروژه های درسی و یا حتی كالاهای مطلوب خانگی خود كاربرد نمایند .در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به معرفی دو مدل از پرینترهای سه بعدی در بازار اشاره کنیم.

چاپگرهای سه بعدی  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()       

پرینترهای سه بعدی می تواند چهره ای تازه را از دنیای ما نشان دهد، این وسیله تغییرات بسیار زیادی را بوجود آورده و توانسته مرز خیال را تا حد بسیار جابه جا کرده است. در ادامه با وبلاگ اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه همراه باشید تا به معرفی  بکارگیری انعکاس نور در فیلامنت های جدید اشاره کنیم.
در ادامه به سوالات متداول شما در این زمینه پاسخ داده می شود.
ColorFABB متخصصی است که خط تولید فیلامنت 3D nGen_LUX را در هلند راه اندازی کرده است، که یک رشته پلی استر با خروجی فوق العاده ای است. انعکاس متناسب به معنای روشن شدن نور بر روی یک قسمت چاپ شده nGen_LUX 3D است که در بسیاری جهات پراکنده می شود و ظاهری ایجاد می کند که کاملا غیر قابل چاپ است. در مقاله خبری امروز بیشتر درباره انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D صحبت خواهیم نمود؛ با ما همراه باشید.

جدید پلی استر 3D توسط ColorFabb

سازندگان که موفق به کسب موفقیت در دو سال گذشته با استفاده از رشته های چاپگر nGen 3D ColorFabb شده اند، می توانند در حال حاضر جشن بگیرند، زیرا ColorFabb تازه چاپ جدید پلی استر 3D را آغاز کرده است که حتی زیباتر از کارهای قبلی خودش است.nGen_LUX براساس nGen اصلی است که فیلامنت نهایی برای فروش ColorFABB است، اما کیفیت سطحی شفاف را نشان می دهد که مطمئنا بسیاری از طرفداران FDM آنرا را تحسین می کند. در عوض، LUX اشاره به واحد روشنایی همان نام است، چرا که رشته های جدید با استفاده از "مواد افزودنی منحصر به فرد نور و ترکیب دانش" برای دستکاری نور در روش های غیر معمول و زیبایی به کار می آید."nGen_LUX منحصر به فرد در انعکاس پراکنده است، که به این معنی است که نور بر روی چاپگرهای چاپ به بسیاری از جهات می درخشد و اجازه می دهد تا برای کیفیت کامل سطح که به نظر می رسد مانند هیچ چیزکه شما تا به حال دیده اید نمی باشد، colorFABB توضیح می دهد، "قطعات چاپی را درست از چاپگر نگاه کنید."


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 7 آبان 1396
نظرات()       

امروزه بر کمتر کسی استفاده از پرینترهای سه بعدی پوشیده است استفاده از این پرینترهای سه بعدی می تواند تغییرات بسیار زیادی را در صنعت ایجاد کند در ادامه با وبلاگ اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه همراه باشید تا به بررسی نقش چاپگرها سه بعدی در تحول بازار بپردازییم.

پرینترهای سه بعدی

بدون شک یکی از کاربردهای بیش مهم دستگاه چاپ رایانه ای سه آینده در هوافضا خواهد بود. دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی با طی در حدود 30 سال تحقیقات و بركشی امروزه به جایی رسیده است که می تواند با مواد زیاد پرکاربرد هم پرینت سه بعدی را انجام دهد. موادی مثل فلزات از جمله الومینیوم، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم. در اینجا قصد داریم چند تا از مهمترین کاربرد های چاپگر سه آتی در صنعت را معرفی کنیم.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 3 آبان 1396
نظرات()       

امروزه مدلسازی سه مستقبل در رشته های گوناگونی همچون حصه سازی، معماری، طراحی صنعتی، روباتیک، صنایع هوافضا و…رایج است. این مدلسازیها تا پیش از این به شکل تصاویر دو بعدی روی توشه آهنگ های نمایشگر یا روی کاغذ نمودن می شدند تا افراد با دیدن آنها درکی از آنچه طراحان در ذهنشان دارند بدست آورند.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به کاربردهای مهم پرینترهای سه بعدی صنعت می پردازییم.

پرینترهای سه بعدی

کاربردهای پرینتر سه آتی در صنایع مختلف

متاسفانه؛ اکثر تکنولوژی های جدید از صنایع نظامی متولد میشوند. فناوری پرینتر سه آجل هم از این قائده مستثنی نیست و در تاسیس قطعات نظامی ظهورکرده است. اما پس از مدتی ، کاربردهای این تکنولوژی در صنایع بعدی مطرح شده است. این کاربردها که معمولا در مواردی ست که تعقید برخ زیاد است و یا به نمونه اولیه جهت مدلسازی حاجتمندی است.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 3 آبان 1396
نظرات()       
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها