تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - مطالب مهر 1396

محصولات بسیار زیادی با استفاده از پرینترهای سه بعدی ساخته می شود، بسیاری از این وسایل بسیاری از کارها را برای ما آسان کرده است،ما از این وسایل استفاده می کنیم تا بتوانیم زندگی راحت تری را تجربه کنیم، با  وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی ساخت وسایل جدید با استفاده از پرینترهای سه بعدی بپردازییم.

'Envirobot' یک روبات مدولار است ساخته شده توسط EPFL 3D است که مانند مار ماهی شنا می کند و آلودگی آب را تشخیص می دهد.محققان École Polytechnique Fédérale de Lausanne در سوئیس از چاپ سه بعدی برای توسعه "Envirobot" استفاده کرده اند، یک روبات شناگر مدولار مانند مار ماهی که می تواند داده های محیطی را جمع آوری کند و آن را مستقیما به دانشمندان ارسال کند.در مقاله خبری امروز به معرفی رباتی الهام گرفته از مارماهی می پردازییم، پس با ما همراه باشید.

اجزای مار ماهی

Envirobot با بدنی فرانکشتاین مانند است که از اجزای پلاستیکی ساخته شده و به نظر می رسد کمی مانند یک هیولا روباتیک از جهان پس از آخرالزمانی میباشد. شاید به یک نسخه آبزی از The Matrix یا Terminator فکر کنید. با این حال، این فناوری با تجهیزات مهم سنجش زیست محیطی مجهز شده است، که کار اصلی آن در واقع انجام کار کمی برای حفظ جهان است.

چاپگر سه بعدی


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 27 مهر 1396
نظرات()       

استفاده از پرینترهای سه بعدی در بسیاری از صنایع و فناوری های جدید دیده می شود،امروزه ما شاهد هستیم که در بسیار از صنایع این اتفاق در حال رخ دادن می باشد،در این بخش قصد داریم تا به نقش پرینترهای سه بعدی درصنعت هوایی اشاره کنیم.پس با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی این پرینترها به شکلی دقیق تر بپردازییم.

بدون شک یکی از کاربردهای بسیار مهم دستگاه چاپ سه بعدی در هوافضا خواهد بود. دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی با طی در ثنایا 30 سال تحقیقات و پیشرفت امروزه به جایی رسیده است که می تواند با مواد بسیار پرکاربرد هم پرینت سه مستقبل را انجام دهد. موادی مثل فلزات از همه الومینیوم، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم. در اینجا قصد داریم چند تا از مهمترین کاربرد های دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی در شیوه فنی هوافضا را معرفی کنیم.

چاپگر سه بعدی


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 27 مهر 1396
نظرات()       

 امروزه بر کمتر کسی پرینترهای سه بعدی و کاربرد آن ناشناخته باشدف بسیاری از صنایع مختلف از این وسیله کاربردی استفاده می کنند و تغییرات بسیار زیادی را در این حوزه انجام می دهند.از طرفی این وسیله تغییرات بسیار زیادی را در حوزه های مختلف ایجاد کرده است ، به طوری که از برخی از این تغییرات با نام انقلاب در صنعت یا د می شود. با وبلاگ اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه همراه باشید. تا به معرفی نقش پرینترهای سه بعدی در صنایع آینده اشاره کنیم.

پرینترهای سه بعدی  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 27 مهر 1396
نظرات()       

استفاده بیش از پیش از تکنولوژی پرینترهای سعه بعدی باعث شده است تا برخی از بزگرترین شرکت های حال حاضر دنیا نیز وارد همکاری با یکدیگر شوند تا علاوه بر سود بردن از مزایای این همکاری بتوانند از تکنولوژی چاپگر سه بعدی نیز در جهات مختلفی بهره مند شوند. اگر شما هم قصد دارید از خبر همکاری دو کمپانی بزرگ Robo و colorfabb در زمینه پرینتر سه بعدی آگاه شوید، توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

Robo و colorfabb برای توسعه ی بین المللی مواد چاپی جدید شریک شدند. شرکت چاپگر سان دیهو 3d با همکاری شرکت color fabb متخصص رشته های نوری هلند برای توزیع نمایندگی فروش شرکت روبو همکاری کرده است.

Color fabb همچنین رشته های ویژه برای روبو را توسعه می دهد. سازندگان در اروپا به زودی یک گزینه ی جدید چاپگر 3d را در نظر خواهند گرفت، به عنوان شرکت افزایشی کالینونیا روبو اعلام کرده است که گسترش آن در هلند، بلژیک و منطقه لوکزامبورگ است. در ادامه مقاله خبری امروز بیشتر درباره همکاری Robo و Colorfabb صحبت خواهیم کرد. با پرینتر سه بعدی Xprinter3d همراه باشید.

همکاری Robo و colorfabb

Colorfabb و گسترش همکاری با Robo

این گسترش به لطف مشارکت با color fabb متخصص رشته هلندی است که به توزیع اوروپایی robo کمک می کند و رشته های ویژه ای برای شرکت سان دیگو ارایه می دهد. نمایندگان برای هر دو شرکت رضایت خود را از این معامله ابراز کرده اند که رد پای جهانی و حفظ تولید جدید را برای هریک از آنها مشاهده خواهد کرد.

رایان نگرودی: ما مدت ها تحسین کرده ایم که چگونه رویود و تیمش در color fabb یک برند برتر را در بخش چاپ رو میزی 3d ساخته اند و به طور مداوم نوآوری محصولات رشته ای خود را برای برآورده ساختن نیازهای روز افزون کاربران برای مواد پیچیده تر ارایه می دهند. Legudi ادامه داد: این یک اعتبار عظیم برای شرکت ما و پرینترهای ما است؛ زیرا Colorfabb تا به امروز آزمایشات پرینترهای ما را به پایان رسانده است. با استفاده از پهنای باند.


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 10 مهر 1396
نظرات()       

در دنیای امروز بارها مشاهده شده است که ربات های گوناگونی با کاربردهای مختلفی در نقاط ممختلف دنیای تولید شده است. شاید برای شما هم جالب باشد اگر بشونید حالا با استفاده از این پرینترها توانسته اند رباتی خاص نیز تولید کنند که کاربرد جالبی هم دارد. توصیه می کنیم با وبلاگ فروش پرینتر سه بعدی همراه باشید تا بیشتر با این ربات آشنا شوید.

این ربات روی یک سطح غیر جامد مثل شن و ماسه به راحتی می تواند حرکت کند. اگر از من بپرسید، حتی پیاده روی در شن و ماسه خشک سخت است. پژوهشگر Baptiste Darbois Texier و تیمش از دانشگاه سانتیاگو در شیلی، در حال توسعه ی یک روبات سه بعدی چاپ شده را که برای انتقال از طریق ماسه و دیگر مواد دانه ای مناسب است، هستند.

رباتی خاص با پرینترهای سه بعدی

 

ویژگی های ربات طراحی شده با پرینتر سه بعدی

این ربات که فقط 12 سانتیمتر طول دارد، از یک سر چاپی پلاستیکی 3D و یک دم اسپایلی تشکیل شده است. یک باتری کوچک و موتور در ساختار ربات یکپارچه شده است تا بتواند آن را بسازد. هنگام حرکت از طریق مواد مانند شن و ماسه، موتور چرخنده ی دم روبات آن را به جلو هل می دهد در حالی که سر خود را در محل نگه می دارد.

این ربات خاص با پرینترهای سه بعدی طراحی گردیده و محققان می گویند درباره ابن طراحی گفته اند که از الگوی گونه های خاصی استفاده می کنند که از جنبش چرخشی و دم دم مانند (پرچم) استفاده می کنند تا در میان مایعات سنگین و همچنین انواع خاصی از دانه های گیاهی به راحتی حرکت کنند و اجازه می دهد تا به قسمت های عمیق تر در خاک بروند.  • آخرین ویرایش:دوشنبه 10 مهر 1396
نظرات()       

یکی از مهمترین کاربردهای پرینترهای سه بعدی را می توان به استفاده از انها در علم پزشکی نسبت داد. ساخت پروتزهای مصنوعی اعضای بدن توسط پرینترهای سه بعدی را می توان یکی از مفیدترین کاربردهای این دستگاه ها دانست. وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی را همراهی کنید تا در ادامه بیشتر در این باره بخوانیم.

پرینترهای سه بعدی

تعداد و انواع پروتزهای پرینت سه بعدی شده بطور چشم گیری در سالهای اخیر افزایش یافته است و کودکان و بزرگسالان زیادی از این پروتزها بهره می برند. پروتزهای پرینت سه آینده شده مزایای بیشتری نسبت به پروتزهایی که به صورت سنتی تشکیل می شوند دارند و مهمترین آنها قیمت بسیار پائین پروتزهای پرینت سه بعدی شده است و همچنین این پروتزها را به راحتی می توان بر اساس نیاز برجیس تغییر داد و خلقت کرد و این موضوع در مورد کودکان که دارای رشد سریعتری هستند بسیار فراهم آورنده اهمیت است.

یکی از ایرادهای پروتزهای موجود توانگری قفل شوندگی بسیار ناچیز آنهاست چرا که از مکانیزم بسیار ساده ای جهت این کار بهره می برند. یعنی با پروتزهای سنتی فعلی، کودک توانا به اعمال کارهایی که نیازمند توان بالای کوپله و کلید شوندگیست (مانند دوچرخه سواری، کوهنوردی و غیره) نمی باشد


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 10 مهر 1396
نظرات()       

همانطور که بارها هم اشاره کرده ایم، امروزه استفاده از پرینترهای سه بعدی بسیار گسترده تر شده است و موارد مختلف استفاده از این پرینترها را می توانیم در موارد مختلفی مشاهده کنیم. این بار قصد داریم درباره تولید سرامیک با بهره گیری از این تکنولوژی بی نظیر صجبت کنیم؛ با وبلاگ فروش پرینتر سه بعدی همچون همیشه باشید.

لابراتوار HRL یک آزمایشگاه تحقیقاتی واقع در کالیفرنیا متعلق به بوئینگ و جنرال موتورز، جایزه ای از برنامه تحقیق، توسعه، تظاهرات و فناوری فضایی ناسا دریافت کرده است. این منابع مالی HRL را قادر می سازد تا پیشرفت هایی را در زمینه تولید قطعات سه بعدی موشکی ساخته شده از سرامیک مقاوم در برابر حرارت ایجاد کند. با مقاله خبری امروز همراه باشید.

تولید اجزای موشک های سرامیکی

در سال 2016 ما در مورد رزین های سرامیکی نوآور لابراتوار HRL که در هنگام چاپ سه بعدی، توانایی ایستادگی بیش از 1400 درجه ی سانتیگراد را دارند، مقاله ای داشتیم. این تحقیق که در منابع خبری بازتاب زیادی داشت پیشنهاد کرد که مواد سرامیکی قابل چاپ با درجه حرارت بالا و قابل چاپ سه بعدی قابل توجه در صنعت هوافضا باشد.

به نظر می رسد که ناسا در توافق قرار دارد، زیرا شرکت مالیبو را با یک جایزه به رسمیت شناخته است که این امکان را برای تحقیق چاپ سه بعدی خود و استفاده از آن برای برنامه های کاربردی هوا و فضا فراهم می کند، بخصوص تولید اجزای موشک های سرامیکی تقویت شده است.  • آخرین ویرایش:دوشنبه 10 مهر 1396
نظرات()       

همانطور که می دانید پرینترهای سه بعدی مواد اولیه گوناگونی برای تولید ماده یا جسم مورد نظر نیاز دارند. ساده ترین نوع این مواد چوب یا آلیاژهای بخصوصی از فلز هستند. ما در این بخش قصد داریم شما را با مواد اولیه قابل استفاده در چاپگرهای سه بعدی آشنا کنیم. با وبلاگ بی نظیر فروش پرینترهای سه بعدی همچون همیشه همراه باشید.

پرینترهای سه بعدی

انواع زیادی از مواد مصرفی وجود دارد که پرینتر هان سه بعدی از آن تغذیه می کنند ولی دو پلاستیک ABS و PLA از بقیه رایج ترند. هم ABS و هم PLA با عنوان ترموپلاستیک شناخته می شوند. به این معنی که آنها در معرض گرما ملایم و نرمی خمیدگی پذیر می شوند و در طی سرما سخت. این فرآیند می تواند بارها و به دفعات برای آنها تکرار شود. قابلیت ذوب دمده شدن و دوباره شکل گرفتن،ویژگی هایی است که آنها را در اجتماع جمعیت چاپگرهای سه بعدی شایع کرده و موجب شده این دو نوع پلاستیک بیشتر به نشانی مواد مصرفی یا متریال پرینتر سه بعدی شناخته شوند.

در فرآیند FDM هزینه مواد مصرفی آبشخور عمده ای از هزینه هلا تولیدی را شامل می شود. این مواد مصرفی از نوع پلیمر هلا گرمانرم  بوده که تا به حال کالا اقسام متنوعی از آنها برای خلق قطعات با روش FDMمورد کاربرد قرارگرفته است که به آدرس مثال می بسیج به پلیمر ABS، عمومی‌ ترین و پرکاربردترین پلیمرگرمانرم بعد طبیعت کاربرد در این فناوری اشاره کرد. پلیمرهای گرمانرم حال کاربرد در این فرآیند به صورت رشته هایی با قطرهای گوناگون تولید و بعد طبیعت استعمال ایستادگی می-گیرند که رشته ایا با قطر 1.75 و 3 یک هزارم متر عمومیت بیشتری داشته است. در این آبشخور به معرفی مختصری در هیئت نهج وجد نمونه هایی از پلیمرهایی که در فرآیند FDM وضع جنبه استفاده تحکیم می گیرد پرداخته شده است. شکل فوق و پایین  نمونه ای از رشته ایا پلیمری که به صورت حلقه-ای بسته بندی شده اند و به بازار عرضه می‌گردند را در رنگ پوست هان جوراجور نشان می دهد.

پرینترهای سه بعدی

 


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 21 شهریور 1396
نظرات()       
یکشنبه 2 مهر 1396  03:39 ب.ظ

شاید نام پرینتر سه بعدی تاکنون به گوش شما نخورده باشید. همانطور که از نام این وسیله کاملا هویداست، این پرینتر قابلیت گرفتن پرینت های سه بعدی را برای شما دارد. یعنی شما می توانید متریال مورد نظر خود را به دستگاه دهید و جسمی که مد نظر دارید ر اتحویل بگیرید. در این قسمت با نگاهی به تاریخچه پرینتر سه بعدی در خدمت شما خواهیم بود. با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی  همراه باشید.

پرینتر سه آجل (۳D Printer) ماشینی است که با استعمال از آن یک مدل نقشه کشی شده در نرم افزارهای سه آینده (solid works.Auto Cad.Sketchup) و … با هر شکلی به صورت یک شیء جامد سه آینده تطور می شود. فرآیند باسمه سه آتی در واقع یک فرآیند چسبندگی است و لایه هان مختلفی از یک ماده روی هم قرار می گیرند تا اشکال نوع به نوع و همگون را ایجاد کنند. کلیشه سه آتیه با طرز ای ماشین کاری CNC که لایه ای از ماده را با فرآیندهای برش و سوراخکاری از خارج می کنند، متفاوت است.

پرینترهای سه بعدی

سیستم سه آینده راجع به حساب اولیه بار با قاعده تجاری Rapid Prototyping یا به اختصار (RP) در دوازده ماه) 1987 آشنا کردن شد و پس از تست روشندل راجع به حساب مقدماتی بار در عام 1988 فروخته شد. در دانشپایه طول عمر 1987 کارل دیکارد در دانشگاه تگزاس دستگاه پخت به سامان لیزر (SLA) را ثبت کرد.در دانشپایه طول عمر 1989 نیز اسکات کرامپ که یکی از بنیانگذاران شرکت Stratasys است تکنولوژی FDM که یکی دیگر از نغمه هان پرینتر سه بعدی است اختراع کرد.در طول دهه 1990 و اوایل سال 2000 فن آوری ایا جدیدی به بازار معرفی شد که هنوز هم در کاربردهای صنعتی و فرآیند ای سرمشق سازی نرم وضعیت استفاده قرار می گیرد.

از چاپگرهای سه آینده درعوض جهت تاسیس نزد گذشته مثل (Prototype) و قطعه در حوزه های نوع به نوع و همگون استفاده می شود. از جمله می توان به این زمینه ها اشاره کرد: مهندسی، معماری، تاسیس و ساز، مدل سازی صنعتی، خودروسازی، هوا- فضا، صنایع نظامی، عمران، پزشکی و دندانپزشکی، بیوتکنولوژی، مد، کفش، جواهرات، عینک سازی، اسلوب اطلاعات جغرافیایی، غذا و غیره. فرآیند اصلی چاپگر سه بعدی شفاعت نرم افزارهای CAD یا نرم افزاهای طراحی مدل ایا انیمشین تامین می شود. این انموذج ها به مقاطع دیجیتالی تطور می شوند تا ماشین آن ها را به صورت لایه به لایه طبع تصویرچاپی کند. واسط استاندارد میان نرم افزارهای CAD و ماشین باسمه سه مستقبل فرمت STL یا Stereolithography hsj. فایل STL شکل یک بخش یا مجموعه را با ابعاد مثلثی تقریب می زند.هر چه این سطح ها جوانب کوچکتر باشند، کیفیت محصول نهایی نیز بهتر خواهد بود.

 


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 21 شهریور 1396
نظرات()       
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها