تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - مطالب شهریور 1396

تحولات بسیار زیادی در حوزه های مختلف بازار صورت پذیرفته است، یکی از کارهای بسیار مهم صورت پذیرفته است استفاده از پرینترهای سه بعدی تحولات بسیار زیادی را در حوزه قالبسازی بوجود آورده است، در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا تاثیر و کاربرد پرینترهای سه بعدی در صنعت قالبسازی را با هم بررسی کنیم.
  • آخرین ویرایش:دوشنبه 20 شهریور 1396
نظرات()       

صنعت طلاسازی یمکی از کسب و کارهایی است که دارای بازار بسیار خوبی است، این بازار تراکنش مالی بالایی را دارد و می توان گفت رقابت بسیار بالایی در آن وجود دارد. ورود دستگاه ها cnc فصل جدیدی را در این عرصه رقم زد و اما امروز ورود پرینترهای سه بعدی تحولی عظیم را در این صنعت ایجاد کرده است.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا تاثیر پرینترهای سه بعدی در بازار طلا و جواهر را بررسی کنیم. 


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       

تغییرات بسیار زیادی در حوزه های کسب و کار بوجود آمده است، ورود وسایل جدید به همراه رسیدن به مقصد با استفاده از خلاقیت باعث شده تا ما شاهد نسل جدید از محصولات باشیم، در این میان پرینترهای سه بعدی نقش بسیار زیادی را داشته اند.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا نقش چاپگرهای سه بعدی را در بازار آینده مسکن بررسی کنیم.
  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       

استفاده از پرینترها و چاپگرهای سه بعدی امروزه بیشتر و بیشتر می شود، به طور کلی می توان گفت نکته ای که وجود دارد هنوز بشر به تمام ظرفیت ها وکاربرد این محصول پی نبرده است در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به نقش پرینترهای سه بعدی در بالا رفتن هنر مجسمه سازی اشاره کنیم.
  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       

در دهه اخیر فعالیت های بسیار زیادی در صنعت انجام شده ، تغییراتی که باعث تحولی شگرف در بازار شد، ورود پرینترهای سه بعدی به صنایع مختلف باعث شد تا بسیاری از کارهای پیچیده به راحتی انجام شود.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی آینده پرینترهای سه بعدی در صنایع مختلف بپردازیم.
  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       

امروزه ما شاهد تحولات بسیاری در بسیار ی از صنایع هستیم، صنایعی که در گذشته با هزینه های زیادی باید تغییر می کردند، اما امروز به راحتی می توان از پس تمام  پیچیدگی های آن برآمد. در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا در مورد استفاده از فناوری پرینتر سه بعدی در تولید خودرو صحبت کنیم.

همه چیز به سال 1980 میلادی برمی‌گردد. زمانی که بابت نخستین بار، نخستین و انتهایی هزینه و دخل و تجهیزات مناسب برای چاپ سه بعدی مهیا شد. درخفا است که آن موقع، هیچ چیز به سادگی امروز نبود و علاوه بر بها بسیار بالای قطعات و خرج اولیه، تخصص بسیار زاید فقره سبب مدل‌سازی و تكوین یک شئ ساده مورد نیاز بود.
  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       
سه شنبه 14 شهریور 1396  11:52 ق.ظ


تانزانیایی های روستایی از فناوری خورشیدی چاپ شده با پرینتر های  3d به عنوان راه حل های انرژی استفاده کرده اند.
به عنوان مسابقه ای برای هزینه های انرژی پایدار بر روی کشورهای در حال توسعه اغلب موردی از دست رفته است. در تانزانیا بیش از 30 میلیون نفر انرژی کم دارند و 75 در صد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند. با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید.
این دقیقا همان موضوعی است که simusolar کارآفرین محلی در حال تلاش برای مقابله با آن است.
این واحد در سال 2014 ایجاد شده , این شرکت توسعه و پیاده سازی راه حل های محلی و پایدار برای ارایه انرژی خورشیدی به روستای تانزانیا را در دستور کار خود قرار داده است.
تلاش های قبلی شامل طراحی چراغ های led برای ماهیگیران در دریاچه ویکتوریا است که در شب کار می کنند, جایگزینی کار آمد برای چراغ های بنزینی که معمولا استفاده می شود است. در حال حاضر, simusolar هیجان زده است اعلام کرد  که آنها رسما به قلم چاپ 3d وارد شدند, با شروع یک همکاری جدید با sculpteo تولید فرآورده فرانسوی .
اولین همکاری sclpteo3d بخش های ویژه چاپ را برای راه حل های خورشیدی  simusolar  مشاهده خواهد کرد.
نمایندگان simusolar توضیح می دهند: مشتریان ما, کشاورزان خرده فروشی, ماهیگیران و ساکنان روستایی هستند که به دنبال افزایش در آمد خود از طریق تجهیزات تولیدی توسط نیروگاه خورشیدی هستند.

xprinter3dکشاورزان-تانزانیایی-و-پرینتر-سه-بعدی2.png (960×313)
بسیاری از آنها منابع در آمد متعددی دارند, زیرا هیچ یک از آنها بدون سرمایه قابل اندازه گیری نیستند. فقدان خدمات مالی و انرژی قابل دسترسی موانع است. Simusolar  این جوامع را با فن آوری های خورشیدی , از جمله پمپ های آب, روشنایی خانه, تجهیزات کوچک تجاری, و اخیرا چراغ های ماهیگیری برای حمایت از انجمن ماهیگیری شبانه در دریاچه ویکتوریا در تانزانیا, مسولیت بزرگترین منبع پروتیین در منطقه دریاچه را به عهده دارد. در مجموع  تیم simusolar دارای چندین دهه تجربه در انرژی خورشیدی و خدمت به ساکنان شبکه است.
کارکنان simusolar با معرفی تکنولوژی چاپ 3d به طرح تولید خود امیدوارند که این تجربه را حتی بیشتر تحریک کنند.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       
یکشنبه 12 شهریور 1396  11:50 ق.ظ

آنوشا پاین هنرمند ساکن لندن از چاپ سه بعدی برای ایجاد آخرین مجموعه هنری خود یعنی آثار انتزاعی استفاده کرده است. این پروژه که شامل تعدادی از ساختار های انتزاعی چاپ شده در فناوری سه بعدی است به بررسی چندین موضوع از جمله نمایش و تکثیر و اهمییت یک اثر خارج از بستر آن میپردازد.
پین به عنوان یک هنرمند شناخته شده است که در حال حاضر به جواب دهنده ی سوالات مرتبط در دنیای هنر معروف است، از جمله نحوه نمایش هویت خود و هویت در عصر دیجیتال، و چگونگی استفاده از فن آوری های مدرن مثل چاپ سه بعدی. همراه وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی باشید.

xprinter3dآثار-هنری-با-پرینتر-سه-بعدی2.png (960×313)

هنرمند جوان در آخرین تلاش خود، از تکنیک های سه بعدی اسکن و تکنولوژی های چاپ سه بعدی برای تطبیق و تکرار آثار موجود استفاده کرده است تا آنها را با استفاده از فن آوری های مدرن به کار گیرند.
به طور خاص پین با پیاده روی در اطراف موزه های تاسیس شده و مراکز فرهنگی آثار الهام بخش خود را به نمایش گذاشت و اسکن سه بعدی برخی از مصنوعات خاص به نام اوثبت شد. با استفاده از اسکن های سه بعدی ( که بطور هدفمند با دقت مورد ضبط قرار نگرفت ) خانم پاین قادر به ایجاد مصنوعات تصوراتی بود که در چاپگر سه بعدی خود به وجود آورد. تهیه آثار هنری با پرینتر سه بعدی نیز در نوع خود بسیار جالب می باشد.


نظرات()       
جمعه 10 شهریور 1396  11:48 ق.ظ

ریخته گری فلزات با دمای ذوب پایین در خانه؟ همه چیزی که شما نیاز دارید: یک چاپگر سه بعدی , سیلیکون و هوای فشرده. کریس deprisco  یک راهنمای you tube را برای ریخته گری فلز با درجه حرارت پایین با استفاده از قطعات چاپ شده 3d ,  یک کمپرسور هوا و یک مخزن فشار هوا قرار داده است. این روش از قالب های سیلیکونی برای فلزات با یک نقطه ذوب پایین استفاده می کند,  مانند آلیاژ بیسموت. بسیاری از ما پول و یا فضای زیر زمین برای نصب چاپگر فلزی 3d در خانه نداریم. اما این بدان معنا نیست که شما می توانید یک چاپگر سه بعدی برای ایجاد قطعات فلزی استفاآده نکنید.

در این مقاله با ریخته گری ساده با پرینترهای سه بعدی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

xprinter3dریخته-گری-ساده-با-پرینتر-های-سه-بعدی2-1.png (960×313)

کریس deprisco  , متخصص هک کردن و ماشینکاری از ایالات متحده آمریکا, به تازگی یک آموزش ویدیویی به شما نشان داده است که چگونه برای رسیدن به درجه حرارت پایین فلز با استفاده از قطعات چاپ شده 3d , یک کمپرسور هوا و یک مخزن تحت فشار قرار دهید  این فرآیند تنها با استفاده از فلزات با نقطه ذوب پایین کار می کند, اما به تولید کنندگان راه جدیدی برای ساخت اشیا مفید می دهد.
در ویدیوی 14 دقیقه ای deprisco  با استفاده از ابزار چاپ سه بعدی و فشار هوا برای ایجاد یک قالب سیلیکون برای یک falcon  مالیاتی آزمایش می کند.
فلز مذاب خود را انتخاب کنید یک آلیاژ بیسموت است, که می تواند ذوب شده 138 درجه سانتی گراد باشد. که گرم است, اما به اندازه کافی خنک می شود تا قالب های سیلیکونی مقاومت کند. به جرئت می توان گفت که ریخته گری با این وسیله یکی از مهمترین کاربردهای پرینتر سه بعدی می باشد.

روند, که deprisco  با نزدیکترین کار آیی تجهیزات و اقدامات خود را نشان می دهد, اولین چاپ سه بعدی یک مدل استاندارد از falcon  با استفاده از pla  است. این هیچ چیز در مقایسه با نسخه نهایی فلزی نیست, اما برای ساخت قالب سیلیکون ضروری است. هنگامی که پرده برداری از pla  چاپ می شود, deprisco  یک جعبه هوا دهی را از پلی کربنات می سازد و درون ان قرار می دهد,  جعبه سپس با یک مخلوط سیلیکونی پر شده است که یک شبه را تنظیم می کند.


نظرات()       
دوشنبه 6 شهریور 1396  09:41 ق.ظ

دکتر لارنت لانتیری: چاپ سه بعدی انقلابی در جراحی پلاستیک و بازسازی صورت است
همان طور که چاپ سه بعدی در عمل جراحی در سراسر جهان اجرا می شود یک جراح پلاستیک در پاریس خود را به عنوان یکی از کارشناسان این رشته در نظر گرفته است.
لارنت لانتیری از سال 1994 تا کنون عمل جراحی بازسازی مغزی را انجام داده است و چاپ سه بعدی تبدیل به یک بخش کلیدی از روند آن شده است.
در سال 2010 او وتیمش در بیمارستان ژرژ پمپیدو موفقیت نخستین پیوند کامل بدن را در دنیا به دست آوردند و او تا به امروز کارهای الهام بخش و پیشگام خود را ادامه داده است.

دفتر  lantiri شامل قفسه هایی با جمجمه های ماکت پلاستیکی است که هر کدام از آنها یک بیمار است که در آن عمل می کنند.
بسیاری از آنها دارای پریزهای چشم جابکون ها و دیگر ناهنجاری های مهم هستند. تنها بیماران به شدت مجروح شده یا مصدوم به لانتیری مراجعه می کنند که بیشتر آنها از حوادث جدی یا از بیماری های ژنتیکی رنج می برند. کار او می تواند به آنها کمک کند تا از اسیب های این و همچنین ناراحتی و از دست دادن توابع و از کار افتادن آنها جلوگیری کند قبل از اینکه تکنولوژی چاپ سه بعدی قابل دسترس تر شود لانتیری با استفاده از اسکن سی تی اسکن و تجهیزات جراحی استاندارد سعی کرد تقریبا بازسازی صورت یا سر بیمار را انجام دهد.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       
شنبه 4 شهریور 1396  09:37 ق.ظ

کالیبره کردن پرینتر های سه بعدی یکی از مسائلی است که از بدو پیدایش این تکنولوژی حایز اهمیت بوده است. حتما تا کنون برای شما نیز پیش آمده تا به تفاوت سیستم های اتو کالیبره و کالیبراسیون دستی فکر کرده باشید. این موضوع که کدام حالت بهتر است تقریبا در اکثر محافل تخصصی حوزه ی پرینتر سه بعدی مطرح شده است. با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید. در ادامه با کالیبره کردن پرینترهای سه بعدی در خدمت شما خواهیم بود.

در این مقاله علاوه بر آموزش کالیبره کردن دستی، توضیحاتی را در باره ی اتوکالیبره خدمتتان عرض می نمایم. برای کالیبره کردن دستی ابتدا باید از تراز بودن صفحه مطمئن باشید که این امر با یک تراز و تست کردن یکبار در راستای محور X  و بار دیگر در راستای محور Y میسر می شود. توصیه می شود پیش از این مرحله کلیه ی پیچ های زیر صفحه را به صورت یکسان و تا انتها ببندید. در این حالت اگر صفحه ی شما تراز نیست می توانید با چرخاندن lead screwها صفحه را تراز کنید. حال با استفاده از گزینه ی Home all کلیه ی محور ها را در حالت صفر قرار دهید.

سپس با استفاده از گزینه ی disable stepper کلیه ی استپ موتور ها را خلاص کنید تا امکان حرکت اکسترودر به صورت دستی را داشته باشید. در این حالت فاصله ی بین نازل و صفحه ی شما باید به قدری کم باشد که تنها یک برگ کاغذ بین آن قرار گیرد. کاغذ باید به نحوی بین دوجسم قرار بگیر که نه به آسانی قابل حرکت دادن باشد و نه آنقدر تحت فشار باشد که امکان حرکت دادن آن با دست را نداشته باشیم. این فاصله با حرکت دادن پیچ های زیر صفحه به مقدار دلخواه می رسد. این عمل را در هر چهار گوشه ی صفحه تکرار نمایید تا فاصله ی نازل و صفحه در کلیه ی فضای صفحه کالیبره باشد.

اگر پس از Home all کردن فاصله آنقدر کم باشد که صفحه تحت فشار قرار گیرد و امکان محکم تر کردن پیچ های زیر صفحه نیز نباشد، باید End stop محور زد را کمی پایین تر بیاورید. و بالعکس اگر فاصله ی نازل و صفحه آنقدر زیاد بود که حتی با باز کردن پیچ های زیر صفحه این فاصله جبران نشود، باید End stop محور زد را کمی بالاتر بیاورید. حال شما دستگاه را کالیبره کرده اید.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 23 شهریور 1396
نظرات()       
پنجشنبه 2 شهریور 1396  03:21 ب.ظ

مطالعه جدید نشان می دهد چاپ سه بعدی سبزیجات می تواند منجر به  کودکان سالم تری در جامعه شود. ما زمان های بیشماری را در زمینه های علمی دیده ایم که استفاده از چاپ سه بعدی چگونه میتواند منجر به پیشگامی در اکتشافات جدید و باعث پیشرفت و نو اوری در بخش های معماری  هواپیمایی  و حتی سفر فضایی شود. مطلاعات اخیر کاربرد بسیار جالبی برای تکنولوژی چاپ سه بعدی پیشنهاد کرده ولو اینکه یکی از آنها می تواند مشکلات مواجه با جامعه که چگونه به کودکان سبزیجاتشان را بدهیم تا بخورند حل کرده است. توصیه می کنیم تا پایان مقاله با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید.

xprinter3d-چاپ-سه-بعدی-سبزیجات2.png (960×313)

یک تیم در دانشگاه  Foggia  معتقد است که انواع مختلف چاپگرهای سه بعدی غذا با شکل های مختلف جالب و سرگرم کننده کودکان را تشویق به خوردن سبزیجات می کند  که منجر به رژیم غذایی بهتر نیز میشود. آزمایشات که در ان از نوع های مختلف میوه ها و سبزیجات قرار داشت توسط تیم انجام شد که انها را باهم مخلوط کرده و در قالب هایی در چاپگر سه بعدی قرار دادند. سپس برای کودکان دبستانی مورد ازمایش قرار گرفت و با تجدید نظر ااشکال مختلف نسبت به دیگران اندازه گیری شده است . مخلوطی از موز غلات  قارچ و شیر که به شکل اختاپوس در چاپگر سه بعدی در  امده خوشبختانه ظاهر فریبنده داشت.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()       
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها