تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - مطالب بهمن 1396

در این بخش از وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی قصد داریم تا در مورد کاربردهای کلیدی پرینترهای سه بعدی برای شما همراهان و دوستان همیشگی بیشتر بگوییم.و در ادامه به تاثیرات و تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان و راحتی مسیر پیشرفت او شد، این فناوری ها و تکنولوژی های جدید که با استفاده از دانش و تجربه خود انسان گردآوری و شکل گرفته است ایجاد کننده فرصت های بسیار بی نظیری در بازارهای گذشته و ایجاد کننده بازارهای جدید در حوزه های مختلف شده است.یکی از فناوری ها و تکنولوژی های که در دهه اخیر توانسته علاوه بر این که خود را به جایگاه مناسبی رساند وارد بسیاری از حوزه ها نیز شود، دستگاه های پرینتر سه بعدی، این چاپگرهای پیشرفته سطح خواسته های انسان را تغییر داده و باعث شده تا تصورات انسان که روزی تحققش زمان بر و دور از دسترس بوده است به راحتی امکان پذیر باشد.
پرینترهای سه بعدی امکان طراحی و ساخت سخت ترین وسایل را برای ما آسان کرده است، در بسیاری از حوزه ها هزینه تمام شده محصولات را تا مقدار زیادی کاهش داده است. امروزه از چاپگرهای سه بعدی در  طراحی و ساخت انواع لباس و کفش گرفته تا علوم پزشکی بهره می برند در ادامه در مورد برخی از مهترین کاربردهای این دستگاه برای شما بیشتر می گوییم. در ادامه با سازمان مالی همراه باشید تا در اخبار اقتصادی به تاثیرات ورود پرینترهای سه بعدی در حوزه های مختلف بپردازییم.

ورود پرینترهای سه بعدی در حوزه های مختلف


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 29 بهمن 1396
نظرات()       

تکنولوژی در دنیای امروز ایجاد کننده سبک جدیدی از زندگی است،برای بسیاری که از این مسیر دور هستند شاید این اتفاق کمی ترسناک باشد، اما این اتفاق نوید بش یک مسیر جدید در عرصه های مختلف می تواند باشد.برای مثال ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی امکانات بی شماری را در اختیار طراحان و سازندگان گذاشته است پس در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید.

یکی از کاربردی ترین صنایع  دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی هم اکنون در کشور ما طلاسازی و جواهر سازی می باشد که به دلیل استقبال مصرف کنندگان از این امر هم اکنون بیننده ساخت قطعات می باشیم که در نوین یا امکان ساخت آن وجود نداشته یا به دلیل سختی پیكر هزینه بالایی را فقره سبب ساخت طلب می کند.

پرینترهای سه بعدی  • آخرین ویرایش:سه شنبه 24 بهمن 1396
نظرات()       

استفاده از پرینترهای سه بعدی در صنایع مختلف امروز به یکی از بازارهای جذاب بدل گردیده است، صنعت مد و فشن یکی از صنایع است که بیشترین تاثیر را از ای وسیله جدید دریافت نمود است.به ط.ری که بسیاری از کفش ها و لباش ها با استفاده از این وسیله طراحی و ساخته می شود.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا در مورد ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی مطالب جدید را در اختیار شما قرار دهیم.

پرینترهای سه بعدی  • آخرین ویرایش:سه شنبه 24 بهمن 1396
نظرات()       
پنجشنبه 19 بهمن 1396  09:10 ق.ظ

در این بخش از فروش پرینترهای سه بعدی قصد داریم تا شما را با آخرین تکنولوژی ها و اخبار در این حوزه آشنا کنیم. در این مطلب می خواهیم از نسل جدیدی از پرینترهای سه بعدی برای شما بگوییم که سرعت آنها بسیار بالاتر از پرینترهای گذشته است.پس در ادامه با ما همراه باشید تا در موردپرینتر FDM ده برابر سریعتر برای شما بیشتر بگوییم

MIT به تازگی چاپگر FDM/FFF خود را رونمایی کرده است که ادعا میکند 10 برابر سریعتر از دستگاه های موجود است.در به دست آوردن سرعت بالاتر در دستگاه FDM/FFF همیشه مسله تعادل جریان و گرمایش مواد مورد بحث بوده است .

بنابراین , محققان از یک لیزر گرمایشی استفاده می کنند که برای کنترل سطح گرما استفاده می شود . همچنین دارای یک مکانیزم خاص برای هدایت جریان مواد است . هدف اصلی تحقیق این بود که بر سه مشکل رایج مرتبط با fdm سرعت آهسته چاپگر , نیروی اکستروژن کم و انتقال حرارت آهسته غلبه کند.برای انجام این کار آنها یک لیزر اضافه کرده و مکانیزم استاندارد چرخ را جایگزین کردند .در ادامه با مطالب خبری ما همراه باشید تا در مورد پرینتر FDM ده برابر سریعتر! مطلبی را برای شما بیان کنیم.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 19 بهمن 1396
نظرات()       

همانطور که می دانید در طی چند سال گذشته اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه آنها از جایگاه به مراتب بالاتری نسبت به سالیان قبل برخوردار شده اند؛ به گونه ای که حالا از این چاپگرها در حوزه پزشکی بسیار زیاد استفاده می شود؛ در مقاله امروز قصد داریم به بررسی جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

کاربرد پرینترهای سه بعدی در پزشکی ؛ پروتز تولید شده بوسیله چاپگر سه بعدی

پرینتر سه بعدی در روشن ضمیری پزشکی:تولید و فروش دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی كارشكن را در شناخت پزشکی ایجاد کرده است  و با پرینتر سه بعدی میتوان مدل ای سه آجل فراوانی را که در اینترنت موجود است  به سادگی دانلود کرده و به یک دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی تحویل داد و به سرعت یک عضو مصنوعی تحویل گرفت.

یکی از کاربرد ایا دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی وضع پروتز یا اندام مصنوعی است .پروتز هایی که توسط پرینتر سه بعدی ابداع شده است مزایای بیشتری نسبت به سایر پروتز ها دارد که میتوان به پایین تر بودن قیمت آن و تغییر راحت آن ها با اعتنا به نیاز بیماران اشاره کرد،در وقع به اینکه کودکان دارای نسخ عضو در اكنون رشد هستند استفاده از پرینتر های سه بعدی در احداث پروتز راجع به حساب آنها گزینه خوبی می باشد.

یکی از مشکلاتی که پروتز ای سنتی دارند عدم امکان قفل شدن آن ها میباشد و استفاده کنندگان از آن ها قدرتمند به دوچرخه سواری یا کوهنوردی نیستند چون اساسا این پروتز هان سنتی ساز و کار بسیار ساده ای حیث این کار دارند  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 بهمن 1396
نظرات()       
شنبه 7 بهمن 1396  09:05 ق.ظ

در حیرت انگیزی تکنولوژی های پرینترهای سه بعدی همین بس که هر روزه ابعاد جدید و خاصی از آن در جهان علم و دانش بروز می کند. این بار نیز پرینتر های سه بعدی به سراغ حیوانات رفته اند! در مقاله امروز وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی می توانید در این باره بیشتر مطالعه کنید...

ماسک سه بعدی چاپ شده برای سگ 4 ماهه کمک می کند تا پس از یک حمله وحشیانه که فک او را خرد کرده است، فک او بهبود کامل یابد.
سگ ها و چاپ سه بعدی ، یک پیشرفت دلخواه جدید در یک حالت خاص را نشان می دهد که نشان می دهد چگونه این فناوری توانایی کمک به بهترین دوست انسان را دارد، Loca چهار ماهه به جراحی اورژانس UC Davis منتقل شد و یک ماسک سه بعدی چاپ شده بخش مهمی از روند بهبودی او بود.در ادامه با مطالب آموزشی همراه باشید تا در مورد تکنولوژی در مورد چاپ سه بعدی و حیوانات مطالب خواندنی و جالبی را برای شما بیان کنیم.

این سگ با حمله ی یک سگ وحشی مواجه شده بود. آسیب های ناشی از آن حادثه بسیار شدید بود، شکاف سمت راست او کاملا عمیق و زخم های پانکراس به گردن او تحمیل شده بود. روشهای بازسازی خارج از رشته عملیات کالج دامپزشکی بود، به طوری که آنها به دندانپزشکی و خدمات جراحی دهان و دندان (DOSS) و همچنین دریافت کمک از دانشجویان مهندسی پزشکی دانشگاه کالج مهندسی رسیدند. تلاش های بهبودی توسط اعضای هیئت علمی دانشکده ها توسط پرینترهای سه بعدی برگزار شد.

به گفته مرکز سخنرانی در کالیفرنیا، “محوطه تحت درمان عمومی برای CT اسکن مخروطی قرار داده شد تا میزان آسیب های او مشخص شود. اسکن نشان داد که میزان آسیب به صورت استخوانی، جوش، TMJ و همچنین شکستگی کوچک در مهره گردن او نشان داد شده است. بعد از عمل جراحی برای برداشتن بخشهای استخوانی، قدام ناحیه راست و ماندبای سمت راست ایجاد شده است.  • آخرین ویرایش:شنبه 7 بهمن 1396
نظرات()       
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها