تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - تاثیر پرینترهای سه بعدی در بازار طلا و جواهر

صنعت طلاسازی یمکی از کسب و کارهایی است که دارای بازار بسیار خوبی است، این بازار تراکنش مالی بالایی را دارد و می توان گفت رقابت بسیار بالایی در آن وجود دارد. ورود دستگاه ها cnc فصل جدیدی را در این عرصه رقم زد و اما امروز ورود پرینترهای سه بعدی تحولی عظیم را در این صنعت ایجاد کرده است.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا تاثیر پرینترهای سه بعدی در بازار طلا و جواهر را بررسی کنیم. 

طراح گوهرها ضرورتاً این کار را با دست خود انجام دهد زیرا طراحی طلا و جواهر دیگر نیازمند بررسی یا داشتن دانشی از مواد اولیه آن نیست. در واقع، در عصر جدید نگارگر گوهرها معمولاً تا حد امکان دور از ساخت فیزیکی جواهرات می نشیند. با این وجود، مرتبط بودن درکی از فرآیند پیچیده ای که فایل STL شما را به قطعه ای متلالی از جواهر پرداخت شده تبدیل می کند واقعا کلید اساسی طراحی عالی است. در زیر كوتاهی اكتفا ای از فدایی موارد اساسی جهت در نظر گرفتن هنگام طراحی قطعه ای جواهر که می خواهید به روی سه آتی ساخته و با فلزات ریخته گری کنید و سپس اختصار ای کوتاه از خود فرآیند ریخته گری در پی آن می آید


اشیایی که حفره های کوچک یا فضاهای زاید دارند ممکن است پرداخت و جلادهی سخت تری داشته باشند، بنابراین ممکن است ضروری شمه تقسیم مدل ها به دو یا سه بخش و ریخته گری جداجدا آن ها را بررسی کنیم تا به اندر مدل نهایی بابت جلا و جلادهی آسان تر دسترسی داشته باشیم. جان نثار طراحی ها شامل شکل هایی است که ساده تر به ادوات جواهر سازی ماهر افزایش می شود؛ میله ها و اشکال سیلندری شکل اشکالی استاندارد هستند که می قابلیت در زمان ریخته گری پسین خرید و جوش داد، و به احتمال بیشتری نسبت به زمانی که پرینت سه آجل شوند شکل اصلی خود را حفظ خواهند کرد
پرینت سه مستقبل رزینی را با یک محلول الکلی چون ایزوپرویل تمیز کنید تا هر گونه دنج کاتالیزه نشده موجود از بین برود. نوع صبر های كاربرد شده فقره سبب ریخته گری مستقیم متعددند، اما همه آن ها را می تهیه استعداد به پوست رزین های احساساتی به نور یا قرار ثبات های نور فعال روشنگری داد، زیرا ساختار شیمیایی آن ها تحت اشعه ماوارای بنفش تغییر یافته و آن ها را از آبگون به جامد تبدیل می کند.

می توانید از جعبه نور فرابنفش(UV) جهت ادامه عمل آوردن پرینت های سه آجل هنگامی که پرینت شدند مصرف کنید. معمولا یک “آزمون بو” می تواند تاپ :صفت عالی روش جهت تعیین این که چاپ به خوبی عمل آمده است یا خیر باشد. ما دریافتیم که عمل آوری پرینت ها تا ۸ ساعت پس از چاپ می تواند به مقدار بسیار زاید کیفیت ریخته گری را افزایش دهد. شما همچنین باید به دقت هر گونه ساپورت دایماً به پرینت سه آتی را از جدا کنید.پرینت سه آینده رزینی را با یک محلول الکلی چون ایزوپرویل تمیز کنید تا هر گونه رزین کاتالیزه نشده موجود از بین برود. نوع آرام های كاربرد شده حیث ریخته گری مستقیم متعددند، اما همه آن ها را می توانمندی به رخ ساكت آرامش های سریع التاثر به نور یا ساكت آرامش های نور فعال تشریح داد، زیرا ساختار شیمیایی آن ها تحت اشعه ماوارای بنفش تغییر یافته و آن ها را از آبگون به جامد تبدیل می کند.
این دار بعدا به وسیله یک فلاسک استیل و یک ماده قالب گیری (یک ترکیب سرامیکی با مقاومت بالا در هم پایه حرارت) احاطه می شود و مخلوط شده، مکش می شود (هوا خارج می شود) و به داخل فلاسک ریخته می شود تا تمام شجر مومی و تمامی چاپ های سه آتی مومی را بپوشاند. فلاسک و ماده قالب گیری سپس رها می شوند تا خنک شوند و دور دار قرار گیرند و تمام جزئیات زیبای سطح پرینت سه بعدی شما را ثبت کنند.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها