تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - نقش چاپگرهای سه بعدی را در بازار آینده مسکن

تغییرات بسیار زیادی در حوزه های کسب و کار بوجود آمده است، ورود وسایل جدید به همراه رسیدن به مقصد با استفاده از خلاقیت باعث شده تا ما شاهد نسل جدید از محصولات باشیم، در این میان پرینترهای سه بعدی نقش بسیار زیادی را داشته اند.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا نقش چاپگرهای سه بعدی را در بازار آینده مسکن بررسی کنیم.تقریبا 10 ماه پیش، کمپانی WinSun داعیه نمود که در فاصله زمانی 24 ساعت، 10 خانه را با استعمال از متناسب خاصی از پرینترهای سه بعدی، چاپ نموده که در این پروسه از پس ماند ها، ضایعات ساختمانی، و نوعی از سیمان که به سرعت نیز خشک می شود استفاده کرده است.
حال WinSun  با استعمال از پیشرفت های که در این تکنولوژی داشته و در کنار تجربیاتی که در این زمینه کسب نموده، منزل ساختمان پنج طبقه ای را با زیربنای 1100 متر ساخته است. لازم به ذکر است که این آپارتمان به قدری کامل آفریننده شده که اجزای زینتی نیز در قسمت داخل و بیرون آن به کار رفته اند. WinSun این خانه را در پارک Suzhou Industrial بنا کرده است.

این پرینتر سه مستقبل که توسط Ma Yihe خلق شده، دارای ارتفاعی 6.6 متر عرضی 40 متری بوده که قطعات ساختمانی را چاپ نموده و سپس این قطعه ها در محل مورد نظر سر هم بندی می شوند. پرینترهای سه آجل با حجم بسیار بزرگی نیستی دارند که توانایی چاپ قطعات کوچکتر مبلمان را در یک قطعه دارند، اما بسیار گران هستند و همچنان بی كران به نفقه اولیه در دسترس هستند. قطعاً فیلامنت های چاپ سه مستقبل وجود دارند که از خرج اولیه چوبی تهیه شده باشند، اما، دیرندگی همچنان به نشانی یک نگرانی باقی می ماند. به غرض دلگرمی از این که مبلمان خوراك کافی جهت نگه داشتن وزن را دارند قطعات باید کاملاً صلب چاپ شوند که به معنی صدها دلار هزینه امرار اولیه است که بسته به اندازه اشیای چاپ شده تبدیل می کند. این حقیقت را نیز باید در نظر گرفت که چندین روز طول می کشد تا هر چیزی را که آن قدر مسن تر و كهتر باشد که بتوان آن را مبلمان نامید چاپ کنیم.


برخی طراحان به پیشنهاد تاسیس اشیایی که چاپ و سفارشی سازی راحت تری دارند به آغوش تاسیس ماژولار رغبت نشان دادن شدند. Stewart Allen طراح سه آتیه که از Thingiverse كاربرد می کند در حال آبادانی یک نظام سامانه خلق بوده است که از بلوک ای ساده ای استعمال می کند که می تواند به شکل ای مختلفی مداوم و پیکربندی شود و او بیش از صد كپیه از این موارد را طراحی و آزمون کرده است. اسلوب ساخت او، Version 108(نسخه) آخرین كپی آن است و بر اساس كلام او موفق ترین این جدیت ها است. جهاز بلوکی ماژولار ۱۹ جزء مختلف دارد که جمعاً می توانند روی چاپگر رومیزی چاپ سه آجل شده و به صورت لوازم خانهمونتاژ شوند و سرمدیت کافی محرك مصرف رومزه بدون نگرانی درباره شکستن یا ترک ربودن از را داشته باشند.
به غیر از مسئله عملی چاپ تعداد زاید از قطعات، دلیلی حیات ندارد که از این راجع به حساب ساخت نیمکت، طبقات، مکعب ها، میزها یا خانه پیشی استعمال نکرد. شکل اجزا در این نیمکت واقعا برای ترکیبی از سریع ترین زمان چاپ با بالاترین قوت انتخاب شده است.” این مسئله را Allen قوی پشتی می دهد.
در ابتدا می خواهش به خاطر کپی رایت و حقوق تجاری برای اسلوب احداث خود مبادرت کند اما تصمیم گرفت فایل ها را به عوان طراحی طرح باز درخصوص  باعث استعمال و مستحیل مسخ در اختیار ثبوت دهد

 


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها