تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - نقش پرینترهای سه بعدی در بالا رفتن هنر مجسمه سازی

استفاده از پرینترها و چاپگرهای سه بعدی امروزه بیشتر و بیشتر می شود، به طور کلی می توان گفت نکته ای که وجود دارد هنوز بشر به تمام ظرفیت ها وکاربرد این محصول پی نبرده است در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به نقش پرینترهای سه بعدی در بالا رفتن هنر مجسمه سازی اشاره کنیم.برای استفاده از یک چاپگر سه بعدی، نخست به سرمشق شبیه سازی شده محصول مورد تماشا نیاز داریم که از دو راه قابل تهیه است: اول استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی در کامپیوتر با فرمت STL یا سایر فرمت‌های پشتیبانی شده‌ی دیگر؛ دوم پویش (اسکن) سه بعدی یک جسم حقیقی با استفاده از لیزر یا دوربین‌های مجهز به بن سنج مانوس کینکت مایکروسافت. چاپگرهای جدید، تقریبا توان اجرای هر طرحی را دارند. طراحی مدل‌های سه بعدی در کامپیوتر، بسته به پیچیدگی و گستردکی آن می‌تواند از چند دقیقه تا چند هور و قمر به متناسب بینجامد.


در مباحثه مشكل افزاری، رزولوشن، نوع مواد اولیه قابل مصرف و تعداد بازوهای چاپگر بزرگی دارند. منظور از رزولوشن، ضخامت لایه‌های ورقه‌ای (بر حسب میکرومتر) و همچنین امتداد و عرض آن‌ها (بر حسب نقطه بر اینچ) است. این مقدار راجع به حساب مدل‌های ارزان قیمت و معمول، برابر 100 میکرومتر و 250 نقطه بر اینچ است. در مدل‌های میانی، این اعداد تا 16 میکرومتر و 1600 نقطه بر اینچ ارتقا می‌یابند.


برای کسانی که آگاهی ندارند كفش essex Peabody در salem در میان مهمترین موزه های هنری در ایالات متحده اسكان دارد. این پاافزار در سال ۱۹۲۰ زمانی که موسسه Essex کلکسیون خویشتن را با ملكی Peabody درsalem ادغام کرد، افتتاح شد. مجموع کلکسیون آنها که به قبیل تخمینی شامل ۱٫۲ هزارهزار شی می شود نشانه ها كارها تالیفات بسیار مهمی را در زمینه هلا مختلف از جمله آمریکا، آسیا، اقیانوسیه، آفریقا در خود جای داده است.


ماه گذشته نمایشگاه جدیدی با نام “American Epics: Thomas Hart Benton and Hollywood” بمنظور نمایش و بزرگداشت نوشته ها پیامدها عجیب انگیز Thomas Hart Benton درعوض جهت بازدید عموم مردم افتتاح گردید (۱۸۸۹-۱۹۷۵). هنرمندی که ارتباط قوی ای با اوایل صنعت سینما داشت، و سبک سینمایی در نقاشی، که در آن تکنیک ای تولید سینمایی با عادات هلا هنری اروپایی ادغام می شدند را بوجود آورد. او بوسیله نقاشی ها، کتاب ای مصور و نقاشی هان دیواری تاثیر بسزایی بر روی آمریکا سد بیستم گذاشته است. این نمایشگاه بزودی تور وجود و غیر را فاتحه می کند و اینجاست که پرینتر سه بعدی به کمک می آید.
و از نقشه ای اولیه، نقشه های دقیق، ماکت هان گلی راجع به حساب نمودن واسپردن نور، چرده و منظره ها درخصوص هر یک از نقاشی هلا خود استفاده می کرده است. یکی از این ماکت ها که در کلکسیون كفش Milwaukee Art Museum ایستادگی دارد منتها متاسفانه به دلیل شکننده بودن امکان و اختلاف در این تور را پیدا نکرده است


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 15 شهریور 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها