تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - آثار هنری با پرینتر سه بعدی
یکشنبه 12 شهریور 1396  10:50 ق.ظ

آنوشا پاین هنرمند ساکن لندن از چاپ سه بعدی برای ایجاد آخرین مجموعه هنری خود یعنی آثار انتزاعی استفاده کرده است. این پروژه که شامل تعدادی از ساختار های انتزاعی چاپ شده در فناوری سه بعدی است به بررسی چندین موضوع از جمله نمایش و تکثیر و اهمییت یک اثر خارج از بستر آن میپردازد.
پین به عنوان یک هنرمند شناخته شده است که در حال حاضر به جواب دهنده ی سوالات مرتبط در دنیای هنر معروف است، از جمله نحوه نمایش هویت خود و هویت در عصر دیجیتال، و چگونگی استفاده از فن آوری های مدرن مثل چاپ سه بعدی. همراه وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی باشید.

xprinter3dآثار-هنری-با-پرینتر-سه-بعدی2.png (960×313)

هنرمند جوان در آخرین تلاش خود، از تکنیک های سه بعدی اسکن و تکنولوژی های چاپ سه بعدی برای تطبیق و تکرار آثار موجود استفاده کرده است تا آنها را با استفاده از فن آوری های مدرن به کار گیرند.
به طور خاص پین با پیاده روی در اطراف موزه های تاسیس شده و مراکز فرهنگی آثار الهام بخش خود را به نمایش گذاشت و اسکن سه بعدی برخی از مصنوعات خاص به نام اوثبت شد. با استفاده از اسکن های سه بعدی ( که بطور هدفمند با دقت مورد ضبط قرار نگرفت ) خانم پاین قادر به ایجاد مصنوعات تصوراتی بود که در چاپگر سه بعدی خود به وجود آورد. تهیه آثار هنری با پرینتر سه بعدی نیز در نوع خود بسیار جالب می باشد.


قطعات خود را در ساختار بسیار عجیب و غریب کمی شبیه یک گادان مخلوط با گرداب درآورد !. با این حال آنها چیزی را از مصنوعات اصلی بیرون میآورند بدون اینکه به مجاری مستقیم نزدیک شوند . در ذهن هنرمند اشیاء سه بعدی چاپ شده آثار هنری از یک زمان و مکان تصورشده است.

هنرمند گفت: “یک اثر خیال چیزی است که من آن را برای توصیف اشیایی که به وجود آوردم، ساخته ام.” “آنچه که من در مورد یک مصنوع خیالی فکر می کنم کاملا حرفهای من است.ایده ی من تصور یک مصنوعی که ممکن است در دنیای دیگری وجود داشته باشد. من در مورد اینکه آیا یک شیء هنوز هم دارای ویژگی های مجازی است وقتی که آن تکرار شده بود، فکر کردم. آیا این همان چیزی است که من آن را بزرگ و در یکی دیگر از مواد ساخته شده ام استفاده کردم . “
البته، مسئله اصالت، اخلاق، کیفیت و تکرار، در دنیای هنر جا افتاده است. به عنوان مثال، سوال والدین منتقد فرهنگی قرن بیستم مطرح شد که پیشنهاد کرد که یک اثر هنری از طریق بازتوزیع مکانیکی (از جمله عکس) از بین رفته است.

در روز و سن امروز زمانی که یک آثار هنری را میتوان با استفاده از تکنولوژی پیشرفته سه بعدیه اسکن و چاپ تکرار کرد این سوال از اهمییت و ارزش بیشتر به نظر میرسد. ارزش فرهنگی نسخه چاپی سه بعدی از یک آثار باستانی ارزش چیست؟ درواقع ارزش یا اهمییت تغیر اصلی چیست ؟
پاین در مصاحبه ای از کارش با دستخط های سه بعدی چاپ شده خود را با تصاویری از موزه های فرهنگی کنار گذاشته است و نشان میدهد که چگونه آثار تصور شده در کنار سنگ های ویران شده و خاکستر از تمدن های باستانی قرار میگیرد.

گرچه مقصود اکسپرسی کار او نیست، این قطعه ها نیز سؤال می کنند که آیا به هر حال، اشیای چاپی سه بعدی در موزه ها همانطور که مصنوعات باستانی در حال حاضر هستند قرار می گیرند.


نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها