تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - ریخته گری ساده با پرینترهای سه بعدی
جمعه 10 شهریور 1396  10:48 ق.ظ

ریخته گری فلزات با دمای ذوب پایین در خانه؟ همه چیزی که شما نیاز دارید: یک چاپگر سه بعدی , سیلیکون و هوای فشرده. کریس deprisco  یک راهنمای you tube را برای ریخته گری فلز با درجه حرارت پایین با استفاده از قطعات چاپ شده 3d ,  یک کمپرسور هوا و یک مخزن فشار هوا قرار داده است. این روش از قالب های سیلیکونی برای فلزات با یک نقطه ذوب پایین استفاده می کند,  مانند آلیاژ بیسموت. بسیاری از ما پول و یا فضای زیر زمین برای نصب چاپگر فلزی 3d در خانه نداریم. اما این بدان معنا نیست که شما می توانید یک چاپگر سه بعدی برای ایجاد قطعات فلزی استفاآده نکنید.

در این مقاله با ریخته گری ساده با پرینترهای سه بعدی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

xprinter3dریخته-گری-ساده-با-پرینتر-های-سه-بعدی2-1.png (960×313)

کریس deprisco  , متخصص هک کردن و ماشینکاری از ایالات متحده آمریکا, به تازگی یک آموزش ویدیویی به شما نشان داده است که چگونه برای رسیدن به درجه حرارت پایین فلز با استفاده از قطعات چاپ شده 3d , یک کمپرسور هوا و یک مخزن تحت فشار قرار دهید  این فرآیند تنها با استفاده از فلزات با نقطه ذوب پایین کار می کند, اما به تولید کنندگان راه جدیدی برای ساخت اشیا مفید می دهد.
در ویدیوی 14 دقیقه ای deprisco  با استفاده از ابزار چاپ سه بعدی و فشار هوا برای ایجاد یک قالب سیلیکون برای یک falcon  مالیاتی آزمایش می کند.
فلز مذاب خود را انتخاب کنید یک آلیاژ بیسموت است, که می تواند ذوب شده 138 درجه سانتی گراد باشد. که گرم است, اما به اندازه کافی خنک می شود تا قالب های سیلیکونی مقاومت کند. به جرئت می توان گفت که ریخته گری با این وسیله یکی از مهمترین کاربردهای پرینتر سه بعدی می باشد.

روند, که deprisco  با نزدیکترین کار آیی تجهیزات و اقدامات خود را نشان می دهد, اولین چاپ سه بعدی یک مدل استاندارد از falcon  با استفاده از pla  است. این هیچ چیز در مقایسه با نسخه نهایی فلزی نیست, اما برای ساخت قالب سیلیکون ضروری است. هنگامی که پرده برداری از pla  چاپ می شود, deprisco  یک جعبه هوا دهی را از پلی کربنات می سازد و درون ان قرار می دهد,  جعبه سپس با یک مخلوط سیلیکونی پر شده است که یک شبه را تنظیم می کند.


روز بعد من میتوانم قالب را حذف کنم و ببینم آنچه در داخل است, deprisco  توضیح میدهد : سیلیکون به راحتی از قسمت جدا می شود, اما تمام گوشه ها و جرقه ها این بخش را کمی سخت تر می کند.
در نهایت, سازنده قادر است فالکون pla را از محیط سیلیکونی خرد شده خود بیرون بکشد, بدون اینکه هرگونه برش را به سیلیکون برساند. این یک قالب کامل سیلیکون با یک سوراخ شفاف و محکم در مرکز قرار دارد.
بعد ریختن فلز مذاب به قالب می شود deprisco  تصمیم گرفت از آلیاژ بیسموت 10 281 استفاده کند که 40 در صد بیسموت و 60 در صد قلع است و در دمای 138 درجه سلسیوس ذوب می شود .
 هنگامی که بیسموت درون قالب سیلیکون سرد شده بود و می توانست آن را از بین ببرد به دلیل حباب هایی که در بازیگران وجود داشت , فلکون فلزی به اندازه ی کافی بزرگ نیست.
این به رهبری deprisco  به تلاش برای استفاده از یک مخزن فشار و کمپرسور هوا در 60-80 اسب بخار برای خرد کردن حباب از مدل falcon  این تجهیزات به تولید مدل بسیار کمک کرد , هر چند که در خارج از پرونده وجود دارد. این سازه متوجه شد ناشی از حباب های هوا در قالب سیلیکون بود ,  نه بیسموت .
بر این اساس , deprisco  دوباره قالب سیلیکون را ساخت , تنها این بار از تجهیزات فشار استفاده کرد .
با استفاده از فشار هوا برای ساخت قالب های سیلیکون و بازیگران فلزی , deprisco  قادر به تولید یک falcon  بیسموت قلع زیبا بود که تقریبا مشابه مدل چاپ شده pla 3d  بود.
خب, حالا شما مالک آن هستید . در حالی که شما ممکن است تجهیزات فشرده سازی هوا را به دست ندهید ,  روند  deprisco  نشان می دهد که شما می توانید قطعات چاپی ارزان قیمت 3d را به نسخه های فلزی تبدیل کنید بدون یک چاپگر سه بعدی فلزی. ما فکر می کنیم. این بسیار شسته و رفته است .


نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها