تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی

تکنولوژی در دنیای امروز ایجاد کننده سبک جدیدی از زندگی است،برای بسیاری که از این مسیر دور هستند شاید این اتفاق کمی ترسناک باشد، اما این اتفاق نوید بش یک مسیر جدید در عرصه های مختلف می تواند باشد.برای مثال ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی امکانات بی شماری را در اختیار طراحان و سازندگان گذاشته است پس در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید.

یکی از کاربردی ترین صنایع  دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی هم اکنون در کشور ما طلاسازی و جواهر سازی می باشد که به دلیل استقبال مصرف کنندگان از این امر هم اکنون بیننده ساخت قطعات می باشیم که در نوین یا امکان ساخت آن وجود نداشته یا به دلیل سختی پیكر هزینه بالایی را فقره سبب ساخت طلب می کند.

پرینترهای سه بعدی


در دنیای امروز استعمال از روش های قدیمی صفت درخور صرف مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه و زمان بالا می باشد و از لحاظ اقتصادی توجیه مناسبی ندارد.استفاده از پرینتر سه بعدی در صنعت طلا سازی باعث شده تا طلا سازان و فعالان این صنعت با صرف هزینه خیلی کمتر از دیرین و زمان خیلی کم بتوانند تا تكه را پس از طراحی به کمک پرینتر سه بعدی دقیق و کیفیت پرینت سه بعدی بسیار بالا یعنی ۲۵ میکرون در لایه ها ساخته و از آن مستقیما پیكر بگیرند.استفاده از مواد تبخیر شونده در پیكره سازی یا همان موم طلا سازی باعث شده الگو پرینت شده با چاپگر سه بعدی قابلیت مجسمه گیری مستقیم داشته باشد.

پرینتر سه بعدی طلا و جواهر، به آدرس یک دستیار دقیق و با مهارت بالا، نقشه های سفارشی را با ظرافت بسیار زیاد و شتاب و كند تعجیل یقین نکردنی تولید خواهد کرد. نمونه حاصل عوارض محل خروج و از جنس استراحت و با قابلیت كاربرد در ریخته گری طلا و جواهر خواهد بود.

پرینترهای سه بعدی

 پرینتر سه بعدی طلا و جواهر سی زان این امکان را به شما می دهد تا در کسری از وقت جهان نمونه ها را با دقت بالا و ظرافت سطح عالی، پرینت سه بعدی کرده و بانظم مجسمه گیری و واگذاری به مشتری نماییید
 از تکنولوژی نور ساختاریافته DLP بهره می گیرد. این پرینتر سه بعدی بصورت گسترده در صنایع طلا سازی، دندان سازی و تجهیزات پزشکی بکار می رود و قابلیت استعمال از انواع ساكت آرامش بابت کاربری های صنعتی و طلا سازی را دارد.

 قیمت این دستگاه در برابر کیفیت خروجی مدل و حصه نهایی ریخته گری شده جدا بینظیر است و امکان خرید آن را حیث عموم طراحان و سازندگان ممکن می کند.


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 24 بهمن 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها