تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - پرینتر FDM ده برابر سریعتر
پنجشنبه 19 بهمن 1396  10:10 ق.ظ

در این بخش از فروش پرینترهای سه بعدی قصد داریم تا شما را با آخرین تکنولوژی ها و اخبار در این حوزه آشنا کنیم. در این مطلب می خواهیم از نسل جدیدی از پرینترهای سه بعدی برای شما بگوییم که سرعت آنها بسیار بالاتر از پرینترهای گذشته است.پس در ادامه با ما همراه باشید تا در موردپرینتر FDM ده برابر سریعتر برای شما بیشتر بگوییم

MIT به تازگی چاپگر FDM/FFF خود را رونمایی کرده است که ادعا میکند 10 برابر سریعتر از دستگاه های موجود است.در به دست آوردن سرعت بالاتر در دستگاه FDM/FFF همیشه مسله تعادل جریان و گرمایش مواد مورد بحث بوده است .

بنابراین , محققان از یک لیزر گرمایشی استفاده می کنند که برای کنترل سطح گرما استفاده می شود . همچنین دارای یک مکانیزم خاص برای هدایت جریان مواد است . هدف اصلی تحقیق این بود که بر سه مشکل رایج مرتبط با fdm سرعت آهسته چاپگر , نیروی اکستروژن کم و انتقال حرارت آهسته غلبه کند.برای انجام این کار آنها یک لیزر اضافه کرده و مکانیزم استاندارد چرخ را جایگزین کردند .در ادامه با مطالب خبری ما همراه باشید تا در مورد پرینتر FDM ده برابر سریعتر! مطلبی را برای شما بیان کنیم.

محققان anastasios john hart و mit Jamison go این پروژه را هدایت می کنند. با توجه به درک ما از آنچه که این سه متغیر را محدود می کند , پرسیدیم که چگونه خودمان یک چاپگر جدید طراحی کنیم که بتواند سه سیستم را بهبود بخشد , jon hart گفت: ما اکنون آن را ساخته ایم و این کاملا کار می کند .

لیزر و مکانیزم اکسترودر دو قطب اصلی این دستگاه می باشد . علاوه بر مزایای سرعت , این مکانیزم جدید نیز در نحوه پردازش مواد متفاوت است . این از یک رشته ی مخصوص تولید شده است که باعث می شود چاپگر از طریق رشته ها سرعت های بالا تری را بخواند .

محققان بر این باورند که دستگاه کاملا کامل نیست . این مشکلات هنوز هم بین لایه های پی در پی وجود دارد .مسئله ی خنک کردن بین لایه ها همچنان باقیست. آنها قصد دارند این مسله را در تکرار بعدی اصلاح کنند . پیامدهای تحقیق جالب است. شاید بسیاری از شرکت ها به دنبال سرعت بخشیدن به دستگاههای fdm/fff خود توسط لیزر در آینده ی نزدیک باشند.

احتمال دیگر این است که کاربران ممکن است این را ارتقا دهند تا مکانیزم لیزر را به دستگاه خانگی خود اضافه کنند. در حالی که فناوری هنوز در حال رشد است , می بینید که چه کاری می تواند برای تولید دستگاه هایی که سرعت بیشتری دارند انجام شود.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 19 بهمن 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها