تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - حیوانات و پرینتر های سه بعدی
شنبه 7 بهمن 1396  10:05 ق.ظ

در حیرت انگیزی تکنولوژی های پرینترهای سه بعدی همین بس که هر روزه ابعاد جدید و خاصی از آن در جهان علم و دانش بروز می کند. این بار نیز پرینتر های سه بعدی به سراغ حیوانات رفته اند! در مقاله امروز وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی می توانید در این باره بیشتر مطالعه کنید...

ماسک سه بعدی چاپ شده برای سگ 4 ماهه کمک می کند تا پس از یک حمله وحشیانه که فک او را خرد کرده است، فک او بهبود کامل یابد.
سگ ها و چاپ سه بعدی ، یک پیشرفت دلخواه جدید در یک حالت خاص را نشان می دهد که نشان می دهد چگونه این فناوری توانایی کمک به بهترین دوست انسان را دارد، Loca چهار ماهه به جراحی اورژانس UC Davis منتقل شد و یک ماسک سه بعدی چاپ شده بخش مهمی از روند بهبودی او بود.در ادامه با مطالب آموزشی همراه باشید تا در مورد تکنولوژی در مورد چاپ سه بعدی و حیوانات مطالب خواندنی و جالبی را برای شما بیان کنیم.

این سگ با حمله ی یک سگ وحشی مواجه شده بود. آسیب های ناشی از آن حادثه بسیار شدید بود، شکاف سمت راست او کاملا عمیق و زخم های پانکراس به گردن او تحمیل شده بود. روشهای بازسازی خارج از رشته عملیات کالج دامپزشکی بود، به طوری که آنها به دندانپزشکی و خدمات جراحی دهان و دندان (DOSS) و همچنین دریافت کمک از دانشجویان مهندسی پزشکی دانشگاه کالج مهندسی رسیدند. تلاش های بهبودی توسط اعضای هیئت علمی دانشکده ها توسط پرینترهای سه بعدی برگزار شد.

به گفته مرکز سخنرانی در کالیفرنیا، “محوطه تحت درمان عمومی برای CT اسکن مخروطی قرار داده شد تا میزان آسیب های او مشخص شود. اسکن نشان داد که میزان آسیب به صورت استخوانی، جوش، TMJ و همچنین شکستگی کوچک در مهره گردن او نشان داد شده است. بعد از عمل جراحی برای برداشتن بخشهای استخوانی، قدام ناحیه راست و ماندبای سمت راست ایجاد شده است.


آزمایشگاه TEEM

آزمایشگاه TEEM که مختص به دانش آموزان BME است در محوطه دانشگاه و بیمارستان دامپزشکی قرار گرفته است، بنابراین ماسک می تواند بلافاصله پس از پایان روز و با عجله مورد بررسی متخصصین قرار گیرد. آنها توانستند با استفاده از مدل های سه بعدی تولید شده از CT اسکن چهره سگ، با بازیابی فک بالا و نرم افزار ریکاوری که به نام Exo-K9 شناخته می شد، طرح را چاپ کنند. این بدان معناست که این امر می تواند مناسب باشد و حمایت لازم برای کمک به او در راه بازگشت به بهبود است.

سخنگوی این تیم گفت: “Loca در طول سه روز بستری شدنش بسیار خوب عمل کرد.” او تقریبا بلافاصله شروع به خوردن غذای نرم و داروهای ضد درد کرد. علاوه بر این Exo-K9، Loca با یک گردنی کمرنگ برای تثبیت شکستگی گردن او و محدود کردن محدوده حرکتش در طول فرآیند رو به بهبود است. ”
…. باید بیش از یک ماه در محدودیت شدید حرکتی می بود تا بهبود یابد.Loca با این حال قادر بود که شرایط سخت را پشت سر بگذاردو اکنون تقریبا به طور کامل به حالت عادی باز گشته است، به غیر از چند دندان که هنوز به درمان نیاز دارد.


  • آخرین ویرایش:شنبه 7 بهمن 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها