تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - سرامیک‌های سه بعدی و تکنولوژی بکار رفته در آنها

روز به روز علم پیشرفت کرده و تکنولوژی های پرینترهای سه بعدی چیزهای جدیدتر و متفاوت تری را خلق می کنند. سرامیک های ساخته شده با استفاده از این تکنولوژی از جمله مواردی هستند که در این مقاله نسبت به آنها بیشتر خواهیم خواند؛ با سرامیک‌های سه بعدی و تکنولوژی بکار رفته در آنها همراه باشید...

Image result for 3D ceramic

قبل از توضیح در مورد سرامیک های سه بعدی باید گفت که چاپگرهای سه بعدی وسایل هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید از فایل هلا سه بعدی که در کامپیوتر خود دارید الگو سه مستقبل واقعی بسازید. در چاپگرهای سه آجل خانگی، به خاطر تولید محصولات از ذوب پلاستیک بهره می برند. چاپگرهای سه آتی تكنولوژی با قابلیت پرینت با استفاده از فلزات، دنج های مایع، خمیر سرامیک و حتی مواد خوراکی ساخته شده اند.

در این وسط و در کشور هلند یک آکادمی هنری بنام «آکادمی آیندهوون » چند سالی است که در طول موج هر یك از بلندگوهای سیستم صوتیتصویری هان یكسان هنری علاوه بر پذیرش و آموزش هنر جو در نمودن مدل ایا جدید هنری نیز در نمط بشخصه پیشتاز عمل کرده است.

Image result for 3D ceramic


رشته طراحی و معماری نیز از لفافه موج رادیو هان پر طرفداری است که در چند سال اخیر در این آکادمی تاسیس و هنرجویان اضافی نیز در این طول موج هر یك از بلندگوهای سیستم صوتی تصویری مشغول یادگیری اند، منتها بخش پر طرفدار و هیجان انگیز این آکادمی بخش مدل سازی و چاپ سرامیک های سه بعدی است که توسط چاپگرهای سه آتیه آن هم در اشکال گوناگون ، متنوع و هندسی چاپ و در معرض دید و یا فروش علاقه مندان قرار می گیرد. جالب است بدانید که این موسسه با درگاه فارغ التحصیلان مشهور و خلاق از تمام زمینه ای صنعتی که کار حرفه ای خود در درون این موسسه آغاز کرده اند، شکل گرفته است.

بنابراین در خصوص محاكمه ایا کاری این آکادمی نیز باید گفت که مجموعه آکادمی مدل سازی آیندهوون جدا از دیگر موسسات آموزشی موجود در هلند ،برنامه های خاصی حیث دانش آموزانی دارد که در رشته هان مختلف و به ویژه در حوزه معماری و طرح ریزی تكنولوژی خلاق و با هوشمندی تر از دیگران به نظر می رسند.


  • آخرین ویرایش:شنبه 7 بهمن 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها