آینده صنعت پرینترهای سه بعدی به شکلی زیادی تغییر کرده است ، ما شاهد تغییرات بسیار زیادی در صنایع مختلف بوده ایم اما آینده این پرینترهای سه بعدی خواهد بود که بر پرینترهای سه بعدی تاثیر می گذارد.اطلاعات هندسی سه‌بعدی که به‌وسیله‌ی اسکنر سه‌بعدی فرستاده شده، به رایانه‌ی چاپگر این توانایی را می‌دهد که خود را سامان دهی کرده و ذنوب خود را حك واصلاح کند. سپس رایانه می‌تواند شیوه چاپ را دیسیپلین کرده و تصمیم بگیرد که برای چاپ جسم موردنظر لزوم به كاربرد از چه موادی دارد، به‌عنوان‌مثال یک تخته‌مدار.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی بپردازییم.

چاپگرهای سه بعدی

همچنین کاربر می‌تواند بخشی تخصصی را به دستگاه داده تا به شیء در حال چاپ افزایش شود، و رایانه آن‌قدر باهوش است که متد چاپ را در اطراف آن انثی ادامه داده تا آن را به کار انتهایی هم دستی دهد.

خاویر راموس، مهندس محقق سی‌اس‌ای‌آی‌ال و یکی از نویسندگان این مقاله‌ی تحقیقی گفت: “با مولتی‌فب، ما می‌توانیم دنیای سنتی پیدایش را با چاپ سه‌بعدی ائتلاف دهیم، و با استعمال از آن‌ها، می‌توانیم تعداد زیادی از اجسام متجدد که اکنون توانمند به ساخت آن نیستیم را ابداع کنیم.”

چاپگرهای سه بعدی

“در حال حاضر، چاپگرهای سه‌بعدی بر روی چاپ نمونه‌های اولیه تمرکز دارند، اما حولی گریل می‌تواند چیزهایی را چاپ کند که دقیقاً بعد از چاپ، قادر به کار کردن هستند و از چندین مادینه با خواص مختلف ساخته‌شده‌اند.”

تا حالا، محققان سی‌اس‌ای‌آی‌ال توانسته‌اند لنزهای ال‌ای‌دی، دسته‌ی چاقویی که تیغه‌ی چاقو را در برگرفته و كالبد تلفن‌های بی ذكاوت در اطراف تلفن هوشیار و بله را چاپ کنند. اما آن‌ها امید دارند که از مولتی‌فب در ساخت محصولات الکترونیکی، عکس‌برداری پزشکی، ریزحسگرها و محصولات مخابراتی استعمال شود.

چاپگرهای سه بعدی

گام آینده برای محققان چاپ سه‌بعدی اجسامی است که دارای موتور و سیلندر می‌باشند. اگر محصول بازپسین توانا به کار کردن باشد، می‌تواند درهای اضافی را برای چاپ سه‌بعدی وسایل الکترونیکی پیشرفته مانند ربات‌ها بگشاید.

راموس گفت: “طراحان و مهندسان روش داشته‌اند که فقط با یک مادینه نگارگری برنامه ریزی کنند، برای همین کل الگوهای طراحی باید تغییر کند. این کار به سخت‌افزار و نرم‌افزارهای باب نیاز بی نوایی دارد، و ما طراحان و مهندسان باید نگرش خود را نسبت به نقشه كشی عوض کنیم.”


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

حیوانات و پرینتر های سه بعدی..........شنبه 7 بهمن 1396

تولید دست مصنوعی با استفاده از چاپگرهای سه بعدی..........شنبه 30 دی 1396

سرامیک‌های سه بعدی و تکنولوژی بکار رفته در آنها..........یکشنبه 24 دی 1396

دنیایی مدرن‌تر با پرینتر 3 بعدی!..........شنبه 11 آذر 1396

نگه داری تخصصی از فلامنت..........سه شنبه 16 آبان 1396

مهم ترین نکات خرید پرینترهای سه بعدی..........یکشنبه 14 آبان 1396

نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی..........پنجشنبه 11 آبان 1396

دو مدل از پرینترهای سه بعدی در بازار..........دوشنبه 8 آبان 1396

بکارگیری انعکاس نور در فیلامنت های جدید ..........یکشنبه 7 آبان 1396

بررسی نقش چاپگرها سه بعدی در تحول بازار..........جمعه 5 آبان 1396

همه پستها