تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی

آینده صنعت پرینترهای سه بعدی به شکلی زیادی تغییر کرده است ، ما شاهد تغییرات بسیار زیادی در صنایع مختلف بوده ایم اما آینده این پرینترهای سه بعدی خواهد بود که بر پرینترهای سه بعدی تاثیر می گذارد.اطلاعات هندسی سه‌بعدی که به‌وسیله‌ی اسکنر سه‌بعدی فرستاده شده، به رایانه‌ی چاپگر این توانایی را می‌دهد که خود را سامان دهی کرده و ذنوب خود را حك واصلاح کند. سپس رایانه می‌تواند شیوه چاپ را دیسیپلین کرده و تصمیم بگیرد که برای چاپ جسم موردنظر لزوم به كاربرد از چه موادی دارد، به‌عنوان‌مثال یک تخته‌مدار.در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی بپردازییم.

چاپگرهای سه بعدی

همچنین کاربر می‌تواند بخشی تخصصی را به دستگاه داده تا به شیء در حال چاپ افزایش شود، و رایانه آن‌قدر باهوش است که متد چاپ را در اطراف آن انثی ادامه داده تا آن را به کار انتهایی هم دستی دهد.

خاویر راموس، مهندس محقق سی‌اس‌ای‌آی‌ال و یکی از نویسندگان این مقاله‌ی تحقیقی گفت: “با مولتی‌فب، ما می‌توانیم دنیای سنتی پیدایش را با چاپ سه‌بعدی ائتلاف دهیم، و با استعمال از آن‌ها، می‌توانیم تعداد زیادی از اجسام متجدد که اکنون توانمند به ساخت آن نیستیم را ابداع کنیم.”

چاپگرهای سه بعدی

“در حال حاضر، چاپگرهای سه‌بعدی بر روی چاپ نمونه‌های اولیه تمرکز دارند، اما حولی گریل می‌تواند چیزهایی را چاپ کند که دقیقاً بعد از چاپ، قادر به کار کردن هستند و از چندین مادینه با خواص مختلف ساخته‌شده‌اند.”

تا حالا، محققان سی‌اس‌ای‌آی‌ال توانسته‌اند لنزهای ال‌ای‌دی، دسته‌ی چاقویی که تیغه‌ی چاقو را در برگرفته و كالبد تلفن‌های بی ذكاوت در اطراف تلفن هوشیار و بله را چاپ کنند. اما آن‌ها امید دارند که از مولتی‌فب در ساخت محصولات الکترونیکی، عکس‌برداری پزشکی، ریزحسگرها و محصولات مخابراتی استعمال شود.

چاپگرهای سه بعدی

گام آینده برای محققان چاپ سه‌بعدی اجسامی است که دارای موتور و سیلندر می‌باشند. اگر محصول بازپسین توانا به کار کردن باشد، می‌تواند درهای اضافی را برای چاپ سه‌بعدی وسایل الکترونیکی پیشرفته مانند ربات‌ها بگشاید.

راموس گفت: “طراحان و مهندسان روش داشته‌اند که فقط با یک مادینه نگارگری برنامه ریزی کنند، برای همین کل الگوهای طراحی باید تغییر کند. این کار به سخت‌افزار و نرم‌افزارهای باب نیاز بی نوایی دارد، و ما طراحان و مهندسان باید نگرش خود را نسبت به نقشه كشی عوض کنیم.”


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها