تغییرات بسیار زیادی در حوزه صنایع جدید رخ داده است، به طوری که ما شاهد تحول در نوع و روش تولید محصولات شده است در دوره رو به رشد صنعت پرینتر سه مستقبل ،قیمت چاپگرها، به شكلی یكنواخت درحال نقصان خفت بوده و احتمالاتی جدید را برای داشتن دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی درخانه و با هزینه مناسب،فراهم آورده است. دستگاههای كه زمانی هزینه آنها بیش از 5 هزار دلار بود،اكنون با كاستی بسیاری مواجه شده و این اجازه را به كاربران می دهد كه از نمونه های دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی با قیمت مناسب و همنشین به صرفه در پروژه های درسی و یا حتی كالاهای مطلوب خانگی خود كاربرد نمایند .در ادامه با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به معرفی دو مدل از پرینترهای سه بعدی در بازار اشاره کنیم.

چاپگرهای سه بعدی


حتی ارزانترین پرینترهای سه بعدی، دارای محدودیت هایی هستند، اما ،هنگام وارد شدن آنها در بخش چاپ، گزینه های مربوط به هزینه اندك، برای دانشجویان، افراد مبتدی، طراحان و مخترعینی كه خواهان كاربرد از این فناوری جدید و جالب، بدون بدون صرف هزینه بالاهستند، بی نرخ اعتبار می شود .

به منظور تشویق اتخاذ و پذیرش فناوری پرینت سه بعدی  رومیزی، ما لیستی از ارزانترین پرینترهای سه بعدی را ارائه كرده ایم كه اكنون در بازار چی است. تمامی این چاپگر ها، دارای هزینه ایی اندك از 500 دلار می باشند. حتی با توجه به این دامنه هزینه محدود، ما این اطمینان را به وجود آورده ایم كه مجموعه ایی گسترده از گزینه ها پوشش یافته است: پرینتر سه بعدی رزینی ارزان، كیت های DIY و مدلهای اتصال به برق(Plug and Play). این درحالی است كه از تكنولوژی جدید پر آتیه و ویژگی های معتبر و اجرایی آنها استعمال می شود.

چاپگرهای سه بعدی

پرینتر سه بعدی و تك اندام Tiko ، پرینتر سه بعدی بسیار ارزان دیگری است كه در طرف شك و گمان هایی كه فقره سبب آن وجود دارد، هیجان بسیاری را نیز به معاشر آورده است. این موضوع نیز نشانی داشته شد كه شركت Tiko، مدیریت لازم را برای افزایش هزینه مرزها اسنان 3 میلیون دلاری در مورد بغاز kickstaeter انجام داده،بنابراین به نظر می رسد كه مشتریان پرهیجان در این بازار، پیروز شوند .
این پرینتر سه بعدی نوع دلتا، بسیار فشرده است، به صورتی كه طول آن فقط 390 میلی متر بوده و وزن آن هم، بیش از 1/7kg نمی شود. در تنگه درخور ویژگیهای آن، نیز، این چاپگر یك رزولوشن 50-250 میكرونی را به مصاحب قابلیت رسانش برای لایه شی بر روی ان، پیشنهاد كرده و ازطرفی ،یك صندوق مخصوص چاپ و شكل مثلثی آن، اجازه می دهد كه این دستگاه، دارای بیشترین حجم چاپ شود. در نهایت نیز برای پایین نگاه داشتن هزینه ها، پرینتر Tiko ،با یك فیلامنت غیر اختصاصی كه منطبق با استاندارد چیز است، كار می كند.

چاپگرهای سه بعدی

پرینتر سه بعدی micro با داستان تولید موفق kickstarter، كه درسال 2014، ظهور خودنمایی یافت، 12هزار حامی و پشتیبان را متقاعد ساخت كه این پرینتر، اولین پرینتر سه بعدی است كه واقعا برای مصرف كننده ،ساخته شده است. این پرینتر با ظاهری زیبا، دربرگیرنده نوعی سیستم درجه بندی خودكار، یك لایه فیلامنتی پنهان و حتی یك سیستم گرمساز سرامیكی هوایی است. همچنین، این دستگاه ،به شكلی مشخص، دارای آپشن های بیشتری نسبت به آنچه كه شما از یك پرینتر سه بعدی فشرده انتظار دارید، می باشید. اما درپایان آنچه كه بابت این پرینترها بسیار برجسته می باشد ،مربوط به یك آپشن روی هم قرارگرفته با مصرف فاعل است. به صورتی كه شما می توانید همین امروز نیز آن را سفارش دهید. با این وجود، شما باید بسیار سریع اقدام كنید، زیرا، دستگاههای چیز باقیمت 349 دلار، محدود هستند .


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 4 آبان 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

حیوانات و پرینتر های سه بعدی..........شنبه 7 بهمن 1396

تولید دست مصنوعی با استفاده از چاپگرهای سه بعدی..........شنبه 30 دی 1396

سرامیک‌های سه بعدی و تکنولوژی بکار رفته در آنها..........یکشنبه 24 دی 1396

دنیایی مدرن‌تر با پرینتر 3 بعدی!..........شنبه 11 آذر 1396

نگه داری تخصصی از فلامنت..........سه شنبه 16 آبان 1396

مهم ترین نکات خرید پرینترهای سه بعدی..........یکشنبه 14 آبان 1396

نظر کارشناسان در مورد آینده پرینترهای سه بعدی..........پنجشنبه 11 آبان 1396

دو مدل از پرینترهای سه بعدی در بازار..........دوشنبه 8 آبان 1396

بکارگیری انعکاس نور در فیلامنت های جدید ..........یکشنبه 7 آبان 1396

بررسی نقش چاپگرها سه بعدی در تحول بازار..........جمعه 5 آبان 1396

همه پستها