تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - نقش پرینترهای سه بعدی درصنعت هوایی

استفاده از پرینترهای سه بعدی در بسیاری از صنایع و فناوری های جدید دیده می شود،امروزه ما شاهد هستیم که در بسیار از صنایع این اتفاق در حال رخ دادن می باشد،در این بخش قصد داریم تا به نقش پرینترهای سه بعدی درصنعت هوایی اشاره کنیم.پس با وبلاگ فروش پرینترهای سه بعدی همراه باشید تا به بررسی این پرینترها به شکلی دقیق تر بپردازییم.

بدون شک یکی از کاربردهای بسیار مهم دستگاه چاپ سه بعدی در هوافضا خواهد بود. دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی با طی در ثنایا 30 سال تحقیقات و پیشرفت امروزه به جایی رسیده است که می تواند با مواد بسیار پرکاربرد هم پرینت سه مستقبل را انجام دهد. موادی مثل فلزات از همه الومینیوم، فولاد ضد زنگ و تیتانیوم. در اینجا قصد داریم چند تا از مهمترین کاربرد های دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی در شیوه فنی هوافضا را معرفی کنیم.

چاپگر سه بعدی


مانند صنایع دیگر تكنیك هوافضا هم به صورت فزاینده ای در حال مصرف از دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی و روش های مثل سازی سریع با هدف کاهش هزینه های پیدایش است. به نشانی طرح شرکت بوئینگ که یک غول در دنیای هوافضا محسوب می شود تا الان در مرزها اسنان 22000 قطعه با دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی آفریده و استفاده کرده است.

هواپیما بوئینگ 787 در حال حاضر 30 قطعه دارد که با پرینتر سه آتی خلق شده است که برای خود یک رکورد صنعتی محسوب می شود. یا شرکت جنرال الکتریک به تازگی اعلام کرده که در حال سرمایه گذاری 50 میلیون دلار برروی نازل های تولید شده با دستگاه چاپ رایانه ای سه مستقبل است.

چاپگر سه بعدی

علاوه بر استعمال از پرینتر سه مستقبل درخصوص تولید نازل شرکت جنرال الکتریک در حال کار بابت بهبود قطعات موتور های GE9X (بزرگترین موتور جت ساخته شده از باب هواپیما های مسافری) با استفاده از چاپگر سه آینده است. كاربرد از چاپگر سه بعدی هم درخصوص پیدایش مثل های اولیه موتور و خرج نکردن هزینه زیاد بابت ماشین های CNC بسیار مناسب است.

طرح های مفهومی را نیز پرینت سه آجل نمایند تا مدیران شرکت های اتومبیل سازی بتوانند طراحی اتومبیل های خود را ببینند و پس از اعمال تغییرات نگارگری برنامه ریزی اقدام به تولید انبوه نمایند این کار روند مدل سازی را بسیار ضروری مربوط به حیات تر و کاربردی تر مینماید.

چاپگر سه بعدی

از جمله کارهایی که این سازمان با دستگاه چاپ رایانه ای های سه بعدی انجام میدهد فرستادن آنها به فضا است تا فضا نوردان بتوانند تجهیزات خود معتاد خواهر شبیه انواع آچارها را پرینت و استفاده کنند.

همانطور که مشاهده میکنید محدودیتی راجع به حساب استفاده از دستگاه چاپ رایانه ای های سه آتیه در هیچ صنعتی وجود ندارد و چاپگر های سه آجل در کمترین زمان توانسته اند در هر صنعتی جایی راجع به حساب خود پیدا نمایند.پرینتر های سه آینده که در این تكنیك كاربرد میشوند بیشتر از تکنولوژی های (FDM , DLP ,POLYJET(METAL & MULTI MATERIAL هستند.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 27 مهر 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها