تبلیغات
فروش پرینترهای سه بعدی، اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه پرینترهای سه بعدی - نقش پرینترهای سه بعدی در صنایع آینده

 امروزه بر کمتر کسی پرینترهای سه بعدی و کاربرد آن ناشناخته باشدف بسیاری از صنایع مختلف از این وسیله کاربردی استفاده می کنند و تغییرات بسیار زیادی را در این حوزه انجام می دهند.از طرفی این وسیله تغییرات بسیار زیادی را در حوزه های مختلف ایجاد کرده است ، به طوری که از برخی از این تغییرات با نام انقلاب در صنعت یا د می شود. با وبلاگ اسکنرهای سه بعدی و مواد اولیه همراه باشید. تا به معرفی نقش پرینترهای سه بعدی در صنایع آینده اشاره کنیم.

پرینترهای سه بعدی


نمونه سازی مطمئنا مهمترین کاربرد دستگاه چاپ رایانه ای سه مستقبل است. با بهبود جنس فیلامنت ها و روش های پرینت سه آتیه و نمایش بهتر خدمات پرینت سه آتیه به مرور دایره کاربرد دستگاه چاپ رایانه ای سه بعدی هم گسترش پیدا کرده و از محدوده صرفا نمونه سازی هم فراتر رفته است. كاربرد از پرینتر سه آینده درعوض جهت کاربردهای ریخته گری و نیز بابت ابزار کاربردی نیز به آیت همین ارتقا ها افزایش پیدا کرده است. در این جا سعی کرده ایم نمونه ای از این کاربرد ها را به شما معرفی کنیم.

کاربرد پرینتر سه آتی در پزشکی یکی از موارد نو پا ولی با ظرفیت افزون بالا در این زمینه است. به این آیت که با دستگاه چاپ رایانه ای سه آجل می توان شخصی سازی را انجام داد و در پزشکی به آیت تفاوت بدن اشخاص این مورد اضافه ضروری است. فیلامنت های مصرف شده نیز به قدری ترقی کرده اند که از پس استاندارد های پزشکی نیز بر می آیند.

پرینترهای سه بعدی

مانند قسمت پزشکی کاربرد چاپگر سه بعدی در صنایع هوافضا نیز پدیده نو پایی است. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند عموما با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در ارتباط هستند و کارهایی که انجام می دهند عموما جدید هستند و در لبه تکنولوژی قرار دارند. به نادره عبرت اعجاز حساسیت هایی که در صنعت هوافضا در مورد مواد استفاده شده قرار دارد برای ساخت پرنده ها با چاپگر سه آینده نیاز به پرینتر های با تکنولوژی ساخت بالا و فیلامنت های پیشرفته است

یکی از کاربرد های جدید پرینتر سه آتیه در صنایع خودرو سازی است. بسیاری از شرکت های خودرو سازی علی الخصوص شرکت های ابداع کننده خودرو های فرمول 1 روشی شبیه شرکت های هوافضایی را در پیش گرفته اند ولی در نوبت اول (و فعلا) از دستگاه چاپ رایانه ای سه آتی بابت ساخت نمونه اولیه استفاده می کنند. این شرکت ها در تلاشند که با صعود و تنزل مواد و آلت های پرینت سه بعدی بتوانند با چاپگر سه بعدی حتی محصولات بازپسین را هم تكوین کنند.

پرینترهای سه بعدی

ساخت ماکت های معماری با چاپگر سه آتی مدت هاست که یکی از رایج ترین کاربرد های دستگاه چاپ رایانه ای سه آتیه است. با استعمال از پرینت سه بعدی می توان مدل هایی دقیق از طرح سه آجل ای که معمار در ذهن دارد را ساخت. پرینتر سه آتی یک راه ساده،سریع و اقتصادی درخصوص ساخت مدل هایی با جزئیات بالا از طرح سه آجل را فراهم می کند. كثرت از شرکت های معماری امروزه از دستگاه چاپ رایانه ای سه مستقبل حیث افزایش خلاقیت و ارتباط بهتر با مشتری استفاده می کنند.


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 27 مهر 1396
نظرات()   
   
آخرین پست ها

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی dlp و sla..........یکشنبه 11 شهریور 1397

مواد اولیه پرینتر سه بعدی..........سه شنبه 6 شهریور 1397

کالیبره اتوماتیک پرینتر سه بعدی..........یکشنبه 4 شهریور 1397

پرینترهای سه بعدی و تاثیر آن بر روی صنایع هوافضا..........دوشنبه 22 مرداد 1397

تغییرات شگرف حوزه بایوپرینت و پرینترهای سه بعدی..........دوشنبه 15 مرداد 1397

پرینترهای سه بعدی و نحوه به کارگیری آن ها در صنایع مختلف..........دوشنبه 14 خرداد 1397

جایگاهی که پرینترهای سه بعدی در آینده طی خواهند کرد.............دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

سرامیک های بزرگی که پرینترهای سه بعدی تولید می کنند..........شنبه 12 اسفند 1396

پرینتر سه بعدی، تکامل یافته CNC..........سه شنبه 8 اسفند 1396

پرینترهای سه بعدی در حوزه دندان پزشکی..........سه شنبه 1 اسفند 1396

تغییرات تکنولوژی باعث تحول در زندگی انسان..........یکشنبه 29 بهمن 1396

ورود پرینترهای سه بعدی به جواهرسازی..........شنبه 28 بهمن 1396

ساخت کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی..........سه شنبه 24 بهمن 1396

پرینتر FDM ده برابر سریعتر..........پنجشنبه 19 بهمن 1396

جایگاه پرینترهای سه بعدی در علم پزشکی..........پنجشنبه 12 بهمن 1396

همه پستها